eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 249
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  POLSKA

  Polska vs. Reszta Świata na MotoArenie!
 2011-09-27 16:53:21  Konrad Cinkowski    inf.prasowa

Sezon 2011 okazał się niezwykle szczęśliwy dla Żużlowej Reprezentacji Polski, która po raz trzeci z rzędu wywalczyła Drużynowy Puchar Świata. Już wkrótce przed naszymi zawodnikami ostatnie wielkie tegoroczne wyzwanie - konfrontacja z zespołem Reszty Świata! 16 października o godz. 16.30 wielki pojedynek na MotoArenie!

 

Dlaczego warto zarezerwować sobie czas 16 października 2011 roku? Na toruńskiej Motoarenie dojdzie bowiem do pojedynku, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Gwiazdy światowego speedway’a sprawdzą formę Żużlowej Reprezentacji Polski, która będzie mieć ponownie okazję do udowodnienia, że stanowi najlepszy zespół na naszym globie.

Organizatorzy zawodów – firma One Sport Marketing i Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA wspólnie przygotowali niespodziankę dla kibiców toruńskiej drużyny, którzy nabyli całosezonowe karnety na sezon 2011. Wszyscy kibice, którzy posiadają karnety mają prawo do zakupu biletu z 50% zniżką! Posiadacz 1 szt. karnetu na sezon 2011 ma prawo do nabycia 1 szt. biletu na zawody POLSKA vs. RESZTA ŚWIATA. Bilety dla posiadaczy karnetów, a także bilety rodzinne są dostępne tylko i wyłącznie w klubowej kasie.

Enea mecz Polska - Reszta Świata zostanie rozegrany według zasad obowiązujących w Speedway Ekstralidze. Drużyny składać się będą z pięciu seniorów oraz dwóch juniorów, którzy wystąpią w piętnastu gonitwach. Nowością jest jednak fakt, że w przypadku ośmiu lub więcej punktów przewagi jednej z drużyn, możliwe będzie użycie przez managera drużyny Jokera, którego punkty będą liczyć się podwójnie. Znane są już niemal pełne składy każdej drużyn. Niemal, bowiem nazwiska piątego seniora w drużynie Polski i piątego seniora w Reszcie Świata wciąż trzymane jest w tajemnicy.

POLSKA
Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński, ?, Przemysław Pawlicki i Maciej Janowski

Manager: Marek Cieślak

RESZTA ŚWIATA
Greg Hancock, Nicki Pedersen, Andreas Jonsson, Chris Holder, ?, Darcy Ward i Martin Vaculik
Manager: Per Jonsson

Sponsorem tytularnym zawodów została firma ENEA, która od tego roku jest Generalnym Sponsorem Żużlowej Reprezentacji Polski. Bilety można już nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl . Sprzedaż biletów potrwa do piątku 14 października do godz. 22.00. Zakup biletów będzie możliwy także w Kasie klubowej od poniedziałku 3 października do piątku 14 października godzinach 10.00 – 16.00. W sobotę 15 października bilety będzie można nabyć w Kasie nr 2 przy Strefie Niebieskiej w godzinach 10-15. Natomiast w dniu zawodów, 16 października kasy klubowe będą otwarte od godz. 12.00. Więcej informacji o wydarzeniu na oficjalnej stronie internetowej: www.polskizuzel.pl/mecz oraz oficjalnym profilu Żużlowej Reprezentacji Polski na facebooku: www.facebook.com/polskizuzel.

Ceny biletów:

Strefa niebieska:
- normalny: 40 PLN (dla posiadaczy karnetów 20 PLN)
- ulgowy: 30 PLN (dla posiadaczy karnetów 15 PLN)

Strefa zielona:
- normalny: 30 PLN (dla posiadaczy karnetów 15 PLN)
- ulgowy: 20 PLN (dla posiadaczy karnetów 10 PLN)

Strefa zielona, bilety rodzinne
1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 35 PLN
1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 50 PLN
2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 60 PLN
2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 75 PLN
2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 85 PLN

Strefa żółta:
- normalny: 30 PLN
- ulgowy: 20 PLN

Trybuna Główna:
- normalny: 100 PLN (dla posiadaczy karnetów 50 PLN)
- ulgowy: 50 PLN 

 

Reklama

 


Relacja Live

PGE Ekstraliga

Orlen Oil Motor Lublin  vsInnpro ROW Rybnik

piątek 18:00

 

 Pres Toruń vs Krono Plast Włókniarz Częstochowa

piątek 20:30

 

Metlakas 2 Ekstraliga

 

 Texom Stal Rzeszów vs  Moonfin Malesa Ostrów
sobota (3maj) 16:30

 

 H. Skrzydlewska Orzeł Łódź vsAutona Unia Tarnów
niedziela (4 maj) 14:30

 

FIM Speedway Grand Prix

sobota 19:00

Tabele ligowe

P Nazwa M PD PM
 PGE Ekstraliga
1.  Orlen Oil Motor Lublin

3

6

+40

2.   Bayersystem GKM Grudziądz 3 6 +36
3.  KS Apator Toruń  2 3 +8
4. Betard Sparta Wrocław 3 2 +18
5 Krono- Plast Włókniarz Częstochowa  3 2 -2
6.  Innpro ROW Rybnik 3 2 -4
7.  Gezet Stal Gorzów

3

1 -26
8. Stelmet Falubaz Zielona Góra  3

0

-58
 Metalkas 2. Ekstraliga
1. Cellfast Wilki Krosno 3 6 +24
2.  Fogo Unia Leszno 3 4 +45
3. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 3 4 +14
4. Hunters PSŻ Poznań  3 3 +4
5. Texom Stal Rzeszów 2 1 -8
6. Moonfin Malesa Ostrów 1 0 -4
7. Unia Tarnów 1 0 -37
8. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

2

0

-38
Krajowa Liga Żużlowa
1

 Ultrapur Start Gniezno

2 4 +6
2.  Polonia Piła 1 2 +2
3.  OK Kolejarz Opole 2 2 +12
4.  Wybrzeże Gdańsk  2 2 0
5. Optibet Lokomotiv Daugavpils 2 2 0
6. Trans MF Landshut Devils 2 0 -6
7 Speedway Kraków 1 0 -14
 U24 Ekstraliga
1. Orlen Cellfast Wilki Kroso


2. Enea Stal Gorzów


3. Novyhotel Falubaz Zielona Góra


4. Duda Development Cieśiółka Auto Group Unia Leszno


5. Motor Lublin


6. GKM Grudziądz


7. TAURON U24 Włókniarz Częstochowa


8. KS Toruń


9. U24 Beckhoff Sparta Wrocław
 
Bauhaus-Ligan
1. Vastervik Speedway

 


 

2. Dackarna Malilla


3. Indianerna Kumla 

 

4. Lejonen Gislaved

 


5. Piraterna Motala

 

6. Rospiggarna Hallstavik


7. Smederna Eskilstuna

 



Klasyfikacja SGP
1. Bartosz Zmarzlik 
2. Robert Lambert
3.   Fredrik Lindgren
4.  Jack Holder
5. Mikkel Michelsen
6. Martin Vaculik
7. Daniel Bewley
8.  Dominik Kubera
9. LAnders Thomsen
10.  Brady Kurtz
11.  Jason Doyle
12.  Kai Huckenbeck 
13.  Andrzej Lebiediew
14.  Jan Kvech 
15.  Max Fricke
Klasyfikacja SEC
1.  Mikkel Michelsen
2.  Leon Madsen
3.  Janusz Kołodziej
4.  Patryk Dudek
5.  Andrzej Lebiediew
6.  Piotr Pawlicki
7.  Maciej Janowski
8.  Jewgienij Kostygow
9.  Kacper Woryna
10.  Vaclav Milik
11.  Anders Thomsen
12.  Dimitri Berge
13.  Norick Bloedorn
14.  Timo Lahti
15.  Rasmus Jensen
16.

17.

18.

19.  
20.

 

Klasyfikacja IMP
1.
 Maciej Janowski
2.
Patryk Dudek
3.  Bartosz Zmarzlik
4. Dominik Kubera
5.   Piotr Pawlicki
6. Szymon Woźniak
7.  Bartłomiej Kowalski
8. Przemysław Pawlicki
9.  Kacper Woryna
10.  Bartosz Smektała
11. Jarosław Hampel 
12.  Janusz Kołodziej
13. Krzysztof Buczkowski
14.  Robert Chmiel
15.  Paweł Przedpełski
16.  Mateusz Cierniak
17. Tomasz Gapiński
18.   Wiktor Przyjemski
19.  Mateusz Szczepaniak

20.

21.

22.  
Partner

 

 

http://atlantistsl.com

Ostatni wywiad
   Sam Masters: Prezes Knop sam zakupił mi silnik

Sam Masters w sezonie 2023 w Polsce będzie zdobywał punkty dla GTM Startu Gniezno. Australijczyk, po raz kolejny udowodnił swoją wartość i kolejny rok z rzędu był w czołówce zawodników pod średnią biegową w 2. Lidze Żużlowej. Specjalnie dla eSpeedway.pl, zawodnik opowiedział nam o swoich początkach na żużlu oraz o kontrowersyjnej wypowiedzi Sławomira Knopa.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Pierwszy sezon bez Rosjan w polskich ligach (felieton)

W niedzielę oficjalnie zakończył się sezon żużlowy 2022 w Polsce. Tegoroczne rozgrywki były szczególne. Inwazja Rosji na Ukrainę 24 lutego spowodowała, że na polskich torach zabrakło rosyjskich zawodników, którzy zostali zawieszeni w prawach zawodnika. Taka decyzja na pewno nie zadowoliła Betard Sparty Wrocław oraz For Nature Solutions Apatora Toruń, ponieważ Rosjanie najprawdopodobniej byliby liderami swoich drużyn. 

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Niezbędnik Żużlowy już w sprzedaży

Absolutna gratka dla fanów żużla! Dostępny jest już „Niezbędnik Żużlowy" - 196 stron o wszystkich rozgrywkach na rok 2023. Składy, terminarze, tabele, wywiady, felietony oraz przewodniki, a nawet więcej! Wszystko, czego potrzebuje kibic żużla na nowy sezon.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu