eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 217
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

Relacje live


Strona odświeża się automatycznie co 60 sekund

I Memoriał Tomasza Jędrzejaka
Ostrów Wielkopolski, sobota, godzina 10:00 - 19:00
Kasjan Tumidajski

 

 

Grupa A
1. Hurtagon 9  +9
2. Szybkie Trampki  4  -3
3. FC Kotlety  4  0
4. Marcel& Mateusz Szczepaniak Team  0  -6

Grupa B
1. Moonfin TŻ Ostrovia  7  +2
2. Mast Dach  3  +1
3. Choży Lódzie  0  -8
4. Novacolour Marketing Services  7  +5

Grupa C
1. Catering Wierzbno Stelmax  7  +10
2. Funkcyjni TŻ Ostrovia  0  -14
3. FC Wężowe Żelkusie  2  0
4. Arabska Pompa  4  -1

Grupa D
1. A Sere Tee  9  +5
2. LKS Czarnylas  6  +5
3. Ostrovia Fans  3  -5
4. Same Asy Team  0  -3

Grupa E
1. Pi-Ro  1  -2
2. Wybrzeże Gdańsk   7  +2
3. Oliver Berntzon Team #93  +3
4. Tygrysy  1  -3

Grupa F
1. Kulturalni Panowie   6  +2
2.  Bandity z Czech 4  +2
3. LKS EW-Trans Dąb Dębnica  7  +3
4. RKS Huwdu  0  -5

Grupa G
1. Strzelecka  6  +2
2. Platinum Motor Lublin   0  -9
3. C&B Komputery  4  +5
4. MD Invest Aneltrans  7  +2

Grupa H
1. Octagon Solectwo Gniazdów  9  +5
2. Sówka Squad  0  -1
3.  AKŻ & Wataha  0  -5
4Forever Inox Przygodzice  6  +2

Mecz po meczu:

Grupa A

Hurtagon vs Szybkie Trampki  - 5:1
FC Kotlety vs  Marcel & Mateusz Szczepaniak Team - 2:1
Hurtagon vs FC Kotlety - 1:0
Szybkie Trampki vs Marcel & Mateusz Szczepaniak Team - 1:0
Hurtagon vs Marcel & Mateusz Szczepaniak Team 6:2
Szybkie Trampki vs FC Kotlety - 1:1

Grupa B

Moonfin TZ Ostrovia vs Mast Dach - 1:0
Choży Lódzie vs Novacolor Marketing Service - 3:0
Moonfix TŻ Ostrovia vs Choży Lódzie - 1:0
Mast Dach vs Novacolor Marketing Service - 0:2
Moonfin TŻ Ostrovia vs Novacolor Marketing Service - 1:1
Mast Dach vs Choży Lódzie - 5:1

Grupa C

Catering Wierzbno Stelmax vs Funkcyjni TŻ Ostrovia - 5: 0
FC Wężowe Żelkusie vs Arabska Pompa - 0:0
Catering Wierzbno Stelmax vs FC Wężowe Żelkusie - 2:2
Funkcyjni TZ Ostrovia  vs Arabska Pompa - 0:4
Catering Wierzbno Stelmax vs Arabska Pompa -
Funkcyjni TŻ Ostrovia vs FC Wężowe Żelkusie - 0:5

Grupa D

A Sere Tee vs LKS Czarny Las -2:0
Ostrovia Fans - Same Asy Team 1:0
A Sere Tee vs Ostrovia Fans - 3:1
LKS Czarny Las vs Same Asy Team - 1:0
A Sere Tee vs Same Asy Team - 2:1
LKS CZarny Las vs Ostrovia Fans - 5:1

Grupa E

PI-Ro vs Energa Wybrzeżę Gdańsk - 0:1
Oliver Bernton eam #93 vs Tygrysy - 2:0
PI-Ro vs Oliver Berntzon Team #93 - 0:1
Energa Wybrzeże Gdańsk vs Tygrysy - 1:0
Pi-Ro vs Tygrysy - 0:0
Energa Wybrzeże Gdańsk vs Oliver Berntzon Team #93 - 0:0

Grupa F

Kulturalni Panowie vs Bandity.z Czech - 1:0
LKS EW Trans Dąļ Dębnica vs RKS Huwdu - 2:0
Kulturalni Panowie  vs LKS EW Trans Dąb Dębnica - 0:2
Bandity z Czech vs RKS Huwdu- 3:0
Kulturalni Panowie  vs RKS Huwdu- 2:0
Bandity z Czech vs LKS EW Trans Dąļ Dębnica - 0:0

Grupa G

Strzelecka vs Platinum Motor Lublin - 1:0
C&B Komputery vs MD Invest Aneltrans - 0:0
Strzelecka vs C&B Komputery - 2:0
Platinum Motor Lublin  vs MD Invest Aneltrans - 0-1
Strzelecka vs MD Invest Aneltrans - 0:1
Platinum Motor Lublin vs C&B Komputery - 0:7

Grupa H

Octagon Solectwo Gniazdów vs Sówka Squad - 1:0
AKŻ & Wataha vs Dorever Inox Przygodzicie - 0:3
Octagon Solectwo Gniazdów vs AKŻ & Wataha - 2:0
Sówka Squad vs Forever Inox Przygodzice - 1:2
Octagon Solectwo Gniazdów vs Forever Inox Przygodzice - 2:0
Sówka Squad vs AKŻ & Wataha - 1:1

Faza Pucharowa 1/16

Hurtagon vs Energa Wybrzeże Gdańsk 10:0
FC Wężowe Żelkusie vs Md invest Aneeltrans
Novacolour  Marketing Services vs Kultularni Panowie
LKS Czarny Las vs Octagon Sołectwo Gniazdów 2:1
FC Kotlety vs Oliver Bernzon Team #93 0:3
Catering Wierzbno Stelmax vs Strzelecka 3:0
Moonfin TŻ Ostrovia vs LKS EW Trans Dąb Dębnica 3:1
A Sere Tee vs Forever Inox Przygodzice 0:3 walkower 

Ćwierćfinały

Hurtagon vs  MD  Invest Aneltrans 6:1
Oliver Berntzon Team vs Catering Wierzbno Stelmax 1:1 (1:2 karne)
Fida Nowacolor Marketing Srrvices vs LKS Czarny Las 2-1

Moonfin TŻ Ostrovia vs Forever Inox Przygodzicie 1:3

Półfinały

Hurtagon vs Fida Novacolr Marketing Service 3:2

Forever Inox Przygodzicie vs Catering Wierzbno Stelmax  2:1

Mecz.o 3 miejsce 

Fida Nowacolour Marketing  Service vs Catering Wierzbno Stelmax 3:1

Finał

Hurtagon vs Forever Inox Przygodzice 0:0 (karne 3:2)

 

 

 

 

 

 

Reklama

 


Tabele ligowe

 

P Nazwa M PD PM
 PGE Ekstraliga
1.  Orlen Oil Motor Lublin

8

17

+124

2. Betard Sparta Wrocław 8 9 +26
3. ebut.pl Stal Gorzów 7 9 -46
4. Krono- Plast Włókniarz Częstochowa  8 9 +19
5  KS Apator Toruń 8 4 -9
6.   NovyHotel Falubaz Zielona Góra 7 6 -37
7.   ZOOleszcz GKM Grudziądz

8

4 -84
8. Fogo Unia Leszno 7

4

-81
 2. Speedway Ekstraliga
1. Abramczyk Polonia Bydgoszcz  7 10 +75
2. Innpro ROW Rybnik  7 10 +28
3. Arged Malesa Ostrów 6 8 +16
4. Cellfast Wilki Krosno 7 8 +2
5.  #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 6 7 -12
6.  Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łodź 7 4 -46
8. Energa Wybrzeże Gdańsk 

6

1

-57
Krajowa Liga Żużlowa
1  Ultrapur Start Gniezno   4 6 +18
2.  Trans MF Landshut Devils 5 6 -25
3. Unia Tarnów  4 4 +37
4. Optibet Lokomotiv Daugavpils 5 4 -7
5. OK Kolejarz Opole  4 4 -20
6. Polonia Piła  4 2 --3





 U24 Ekstraliga
1. Orlen Cellfast Wilki Kroso


2. Enea Stal Gorzów


3. Novyhotel Falubaz Zielona Góra


4. Duda Development Cieśiółka Auto Group Unia Leszno


5. Motor Lublin


6. GKM Grudziądz


7. TAURON U24 Włókniarz Częstochowa


8. KS Toruń


9. U24 Beckhoff Sparta Wrocław
 
Bauhaus-Ligan
1. Vastervik Speedway

1


 

2. Dackarna Malilla 1

3. Indianerna Kumla  1

 

4. Lejonen Gislaved 1

 


5. Piraterna Motala 1

 

6. Rospiggarna Hallstavik 1

7. Smederna Eskilstuna

1



SGB Premiership

1. Oxfrod Spires  7  +8
2.  Ipswich Witches  2  +12
3.  Leicester Lions  1  2  +5
4.  Sheffield Tigers  1  2  -4
5.  Birmingham Brummies   1  1  -4
6.  King's Lynn Stars  1 -5
7.  Belle Vue Aces  0 -12

 

Klasyfikacja SGP
1. Bartosz Zmarzlik  66
2. Jack Holder 54
3. Robert Lambert 53
4.  Jason Doyle 47
5.  Mikkel Michelsen 47
6. Martin Vaculik 47
7.  Fredrik Lindgren 44
8.  Dominik Kubera 39
9. Daniel Bewley 33
10. Leon Madsen 32
11.  Szymon Woźniak 32
12.  Kai Huckenbeck  27
13.  Andrzej Lebiediew 22
14.  Tai Woffinden  17
15.  Jan Kvech  13
Klasyfikacja SEC
1.  Mikkel Michelsen
2.  Leon Madsen
3.  Janusz Kołodziej
4.  Patryk Dudek
5.  Andrzej Lebiediew
6.  Piotr Pawlicki
7.  Maciej Janowski
8.  Jewgienij Kostygow
9.  Kacper Woryna
10.  Vaclav Milik
11.  Anders Thomsen
12.  Dimitri Berge
13.  Norick Bloedorn
14.  Timo Lahti
15.  Rasmus Jensen
16.

17.

18.

19.  
20.

 

Klasyfikacja IMP
1.
Bartosz Zmarzlik 50
2.
Maciej Janowski 35+3
3. Patryk Dudek 35+2
4. Jarosław Hampel 30
5. Janusz Kołodziej 28
6. Oskar Fajfer 25
7. Szymon Woźniak 25
8.  Kacper Woryna 23
9. Krzysztof Buczkowski 19
10. Przemysław Pawlicki 17
11. Dominik Kubera 15
12. Wiktor Lampart 14
13. Piotr Pawlicki 14
14. Wiktor Przyjemski 14
15. Wiktor Jasińsk 11
16. Mateusz Cierniak 10
17.  Jakub Miśkowiak 6
18.  Marcin Nowak 6
19. Adrian Gała 1
20. Mateusz Świdńicki  1
21. Bartłomiej Kowalski 1
22.  Hubert Łęgowik  0
Partner

 

 

http://atlantistsl.com

Ostatni wywiad
   Sam Masters: Prezes Knop sam zakupił mi silnik

Sam Masters w sezonie 2023 w Polsce będzie zdobywał punkty dla GTM Startu Gniezno. Australijczyk, po raz kolejny udowodnił swoją wartość i kolejny rok z rzędu był w czołówce zawodników pod średnią biegową w 2. Lidze Żużlowej. Specjalnie dla eSpeedway.pl, zawodnik opowiedział nam o swoich początkach na żużlu oraz o kontrowersyjnej wypowiedzi Sławomira Knopa.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Pierwszy sezon bez Rosjan w polskich ligach (felieton)

W niedzielę oficjalnie zakończył się sezon żużlowy 2022 w Polsce. Tegoroczne rozgrywki były szczególne. Inwazja Rosji na Ukrainę 24 lutego spowodowała, że na polskich torach zabrakło rosyjskich zawodników, którzy zostali zawieszeni w prawach zawodnika. Taka decyzja na pewno nie zadowoliła Betard Sparty Wrocław oraz For Nature Solutions Apatora Toruń, ponieważ Rosjanie najprawdopodobniej byliby liderami swoich drużyn. 

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Niezbędnik Żużlowy już w sprzedaży

Absolutna gratka dla fanów żużla! Dostępny jest już „Niezbędnik Żużlowy" - 196 stron o wszystkich rozgrywkach na rok 2023. Składy, terminarze, tabele, wywiady, felietony oraz przewodniki, a nawet więcej! Wszystko, czego potrzebuje kibic żużla na nowy sezon.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu