eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 423
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Runda Zasadnicza:

I runda
17.04.2017 (poniedziałek)
Toruń - Gorzów 44:46
02.05.2017 (wtorek)
Częstochowa - Rybnik 48:42
05.05.2017 (piątek)
Leszno - Wrocław 44:46
24.07.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz

II runda
22.04.2017 (sobota)

Zielona Góra - Toruń 54:36
09.07.2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno
16.07.2017 (niedziela)
Rybnik - Wrocław
Grudziądz - Gorzów

III runda
30.04.2017 (niedziela)

Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

IV runda
05.05.2017 (piątek)

Rybnik - Grudziądz 57:33
07.05.2017 (niedziela)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46
08.06.2017 (czwartek)
Zielona Góra - Częstochowa 53:37

V runda
21.05.2017 (niedziela)

Grudziadz - Wrocław 40:50
Gorzów - Leszno 51:39
02.06.2017 (piątek)

Częstochowa - Toruń 52:38
12.07.2017 (środa)
Rybnik - Zielona Góra

VI runda
28.05.2017 (niedziela)

Toruń - Rybnik 53:37
Leszno - Grudziądz 52:38
Gorzów - Zielona Góra 45:45
Wrocław - Częstochowa 50:40 

VII runda
02.06.2017 (piątek)

Zielona Góra - Wrocław 48:42
04.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń 33:45
22.06.2017 (czwartek)
Rybnik - Leszno 44:46
Częstochowa - Gorzów 46:44

VIII runda
11.06.2017 (niedziela)

Grudziądz - Zielona Góra 43:47
Rybnik - Częstochowa 49:41 (91:89)
Gorzów - Toruń 55:35 (101:79)
Wrocław - Leszno 51:39 (97:83)

IX runda
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra 44:46 (80:100)
Leszno - Częstochowa 57:33
Gorzów - Grudziądz 54:35
09.07.2017 (piątek)
Wrocław - Rybnik

X runda
25.06.2017 (niedziela)

Rybnik - Gorzów 50:40 (89:91)
Zielona Góra - Leszno 42:48 (68:112)
Częstochowa - Grudziądz 45:45 (80:100)
Toruń - Wrocław 41:49 (80:100)

XI runda
28.07.2017 (piątek)

Grudziądz - Rybnik
30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń
Gorzów - Wrocław
Częstochowa - Zielona Góra

XII runda
04.08.2017 (piątek)

Toruń - Częstochowa
06.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik
Wrocław - Grudziądz
Leszno - Gorzów

XIII runda
13.08.2017 (niedziela)

Grudziądz - Leszno
Rybnik - Toruń
Zielona Góra - Gorzów
Częstochowa - Wrocław

XIV runda
20.08.2017 (niedziela)

Toruń - Grudziądz
Leszno - Rybnik
Gorzów - Częstochowa
Wrocław - Zielona Góra

Runda Finałowa:

03.09.2017 (niedziela)
1 runda finałowa - półfinały
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

10.09.2017 (niedziela)
2 runda finałowa - półfinały (rewanże)

I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

17.09.2017 (niedziela)
3 runda finałowa - finały

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

24.09.2017 (niedziela)
4 runda finałowa - finały (rewanże)

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

Relacje Live

SGB PREMIERSHIP
Belle Vue Aces - King's Lynn Stars
środa, godzina 20:30

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 9 15 +54
2. Betard Sparta Wrocław 8 14 +47
3. Fogo Unia Leszno 9 13 +60
4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 8 12 +2
5. ROW Rybnik 7 7 +6
6. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 9 7 -56
7. Get Well Toruń 10 4 -50
8. MrGarden GKM Grudziądz 8 4 -63
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 9 16 +153
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 8 14 +76
3. Lokomotiv Daugavpils 10 14 +43
4. Orzeł Łódź 9 13 +42
5. Arge Speedway Wanda Kraków 9 11 -33
6. Euro Finannce Polonia Piła 8 8 -31
7. Polonia Bydgoszcz 10 3 -127
8. Stal Rzeszów 9 2 -123
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 8 15 +65
2. Start Gniezno 8 13 +108
3. Ostrovia Ostrów 8 13 +15
4. KSM Krosno

8

11 +14
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 7 6 -61
6. Stal-Met Kolejarz Opole 9 5 +5
7. Kolejarz Rawicz 8 0 -146
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 14
34
+53
2. Wolverhampton Wolves 12
29
+107
3. Poole Pirates 12
24
+62
4. King's Lynn Stars 11
22
+4
5. Rye House Rockets 13
18
-32
6. Somerset Rebels 14
16
-42
7. Swindon Robins 10
13
-22
8. Leicester Lions 14
10 -131
Elitserien
1. VMS Elit Vetlanda 8 13 +68
2. Masarna Avesta 8 12 +78
3. Lejonen Gislaved 8 11 -4
4. Dackarna Malilla 8 10 +14
5. Smederna Eskilstuna 8 6 -29
6. Indianerna Kumla 8 6 -44
7. Rospiggarna Hallstavik 8 5 -45
8. Piraterna Motala 8 5 -38
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle 65
2.  Patryk Dudek 65
3.  Maciej Janowski 55
4.  Fredrik Lindgren 51
5.  Tai Woffinden 48
6.  Emil Sajfutdinow 47
7.  Greg Hancock 45
8.  Martin Vaculík 45
9.  Piotr Pawlicki 43
10.  Bartosz Zmarzlik 39
11.  Matej Žagar 36
12.  Chris Holder 34
13.  Niels Kristian Iversen 31
14.  Antonio Lindbäck 29
15.  Peter Kildemand 12
16.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka