eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 104
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca


Terminarz/Wyniki

Runda Zasadnicza:

I runda
17.04.2017 (poniedziałek)
Toruń - Gorzów 44:46
02.05.2017 (wtorek)
Częstochowa - Rybnik 48:42
05.05.2017 (piątek)
Leszno - Wrocław 44:46
24.07.2017 (poniedziałek)
Zielona Góra - Grudziądz

II runda
22.04.2017 (sobota)

Zielona Góra - Toruń 54:36
09.07.2017 (niedziela)
Częstochowa - Leszno
16.07.2017 (niedziela)
Rybnik - Wrocław
Grudziądz - Gorzów

III runda
30.04.2017 (niedziela)

Grudziądz - Częstochowa 55:35
Leszno - Zielona Góra 64:26
Gorzów - Rybnik 51:39
Wrocław - Toruń 51:39

IV runda
05.05.2017 (piątek)

Rybnik - Grudziądz 57:33
07.05.2017 (niedziela)
Wrocław - Gorzów 44:45
Toruń - Leszno 44:46
08.06.2017 (czwartek)
Zielona Góra - Częstochowa

V runda
21.05.2017 (niedziela)

Grudziadz - Wrocław 40:50
Gorzów - Leszno 51:39
02.06.2017 (piątek)

Częstochowa - Toruń
12.07.2017 (środa)
Rybnik - Zielona Góra

VI runda
28.05.2017 (niedziela)

Toruń - Rybnik
Leszno - Grudziądz
Gorzów - Zielona Góra
Wrocław - Częstochowa

VII runda
02.06.2017 (piątek)

Zielona Góra - Wrocław
04.06.2017 (niedziela)
Grudziądz - Toruń
Rybnik - Leszno
Częstochowa - Gorzów

VIII runda
11.06.2017 (niedziela)

Grudziądz - Zielona Góra
Rybnik - Częstochowa
Gorzów - Toruń
Wrocław - Leszno

IX runda
16.06.2017 (piątek)

Gorzów - Grudziądz
18.06.2017 (niedziela)
Toruń - Zielona Góra
Leszno - Częstochowa
09.07.2017 (piątek)
Wrocław - Rybnik

X runda
25.06.2017 (niedziela)

Rybnik - Gorzów
Zielona Góra - Leszno
Częstochowa - Grudziądz
Toruń - Wrocław

XI runda
28.07.2017 (piątek)

Grudziądz - Rybnik
30.07.2017 (niedziela)
Leszno - Toruń
Gorzów - Wrocław
Częstochowa - Zielona Góra

XII runda
04.08.2017 (piątek)

Toruń - Częstochowa
06.08.2017 (niedziela)
Zielona Góra - Rybnik
Wrocław - Grudziądz
Leszno - Gorzów

XIII runda
13.08.2017 (niedziela)

Grudziądz - Leszno
Rybnik - Toruń
Zielona Góra - Gorzów
Częstochowa - Wrocław

XIV runda
20.08.2017 (niedziela)

Toruń - Grudziądz
Leszno - Rybnik
Gorzów - Częstochowa
Wrocław - Zielona Góra

Runda Finałowa:

03.09.2017 (niedziela)
1 runda finałowa - półfinały
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

10.09.2017 (niedziela)
2 runda finałowa - półfinały (rewanże)

I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

17.09.2017 (niedziela)
3 runda finałowa - finały

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

24.09.2017 (niedziela)
4 runda finałowa - finały (rewanże)

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW
PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

Relacje Live

SPEEDWAY BEST PAIRS
 II runda SBP w Landshut 
czwartek, godzina 18:00

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
 Ćwierćfinał IMP w Krośnie 
czwartek, godzina 17:00
 Ćwierćfinał IMP w Rawiczu 
czwartek, godzina 17:00

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 4 8 +27
2. Betard Sparta Wrocław 4 6 +23
3. Fogo Unia Leszno 4 4 +26
4. ROW Rybnik 3 2 +6
5. MrGarden GKM Grudziądz 3 2 -14
6. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 2 2 -14
7. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 2 2 -20
8. Get Well Toruń 4 0 -34
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Euro Finannce Polonia Piła 5 8 +9
2. Lokomotiv Daugavpils 5 6 +30
3. Arge Speedway Wanda Kraków 5 6 -10
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 4 5 +18
5. Orzeł Łódź 5 5 +2
6. Grupa Azoty Unia Tarnów 3 4 +56
7. Stal Rzeszów 5 2 -29
8. Polonia Bydgoszcz 6 2 -76
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 5 10 +59
2. Ostrovia Ostrów 4 6 +21
3. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

5

6 -18
4. Start Gniezno 4 5 +40
5. KSM Krosno 6 5 +2
6. Stal-Met Kolejarz Opole 4 0
-30
7. Kolejarz Rawicz 4 0 -74
SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves 10
25
+94
2. Belle Vue Aces 7
17
+32
3. Rye House Rockets 9
15
-10
4. King's Lynn Stars 8
15
-12
5. Poole Pirates 7
14
+52
6. Swindon Robins 7
10
-19
7. Somerset Rebels
10
9
-69
8. Leicester Lions 7
6 -68
Elitserien
1. Lejonen Gislaved 3 6 +12
2. VMS Elit Vetlanda 3 4 +12
3. Dackarna Malilla 3 3 +10
4. Masarna Avesta 3 3 +4
5. Rospiggarna Hallstavik 3 2 +4
6. Piraterna Motala 3 2 -5
7. Smederna Eskilstuna 3 2 -17
8. Indianerna Kumla 3 2 -20
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Fredrik Lindgren 32
2.  Jason Doyle 27
3.  Martin Vaculik 26
4.  Maciej Janowski 22
5.  Patryk Dudek 22
6.  Tai Woffinden 21
7.  Bartosz Zmarzlik 18
8.  Niels-Kristian Iversen 18
9.  Emil Sajfutdinow 18
10.  Greg Hancock 15
11.  Piotr Pawlicki 14
12.  Chris Holder 12
13.  Matej Žagar 11
14.  Antonio Lindbäck 8
15.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Martin Smolinski: Zawsze szedłem pod prąd

Już za tydzień, w Landshut, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Zawodnikiem, który zna niemiecki tor jak własną kieszeń jest najlepszy obecnie reprezentant tego kraju - Martin Smolinski. Niemiec już od sezonu 2009 reprezentuje barwy miejscowego klubu Devils.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka