A. Thomsen1*
D. Bellego0
3:3
3:3
Składy potwierdzone. W drużynie gospodarzy pod 16. znalazł się Antoni Mencel. Goście pod 8. postawili Wiktora Jasińskiego.

Trwa próba toru. Gospodarzy reprezentują Jaimon Lidsey i Jason Doyle. Gości reprezentują Martin Vaculik i Bartosz Zmarzlik.

Próba toru za nami. Rozpoczęła się prezentacja zawodników. Na niej odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego.

Sędzia wylosował II zestaw startowy. Prezentacja za nami. Za kilka chwil pierwszy bieg.

Atomowy start Doyle'a. Goście z Gorzowa na drugim łuku wyprzedzili Bellego i rzucili się w pogoń za Doylem. Zawodnik Fogo Unii skutecznie odpierał jego ataki.
6:6
Bieg przerwany. Z torem zapoznał się Maksym Borowiak, który nie opanował motocykla i upadł na drugim łuku pierwszego okrążenia. Borowiak wykluczony z powtórki.

W powtórce świetny start Jabłońskiego, który założył się na Bartkowiaka i zwyciężył z ogromną przewagą.
9:9
Wydawało się, że para Fogo Unii wyjedzie na podwójne prowadzenie po starcie, ale Zmarzlik wypchnął Pawlickiego i wyjechał na prowadzenie. Vaculik do końca starał się wyprzedzić Pawlickiego.
12:12
Start dla Kołodzieja, który napędził się po szerokiej i pewnie wygrał.

15:15
Po nierównym starcie, bieg został przerwany. Hansen ukarany ostrzeżeniem.

Bellego najlepiej ze startu. Lidsey zamknięty na pierwszym łuku przez parę gości. Thomsen ruszył w pogoń za Francuzem, lecz bez skutecznie. Piąty bieg na remis.
18:18
Goście po starcie wyszli na podwójne prowadzenie, lecz Pawlicki wykorzystał okazję do ataku, i tym samym wyprzedził gorzowian. Vaculik próbował wyprzedzić zawodnika gospodarzy, lepszą dyspozycją na torze mógł popisać się Pawlicki. To już szósty remis w dzisiejszym spotkaniu.
7
J. Kołodziej2
J. Doyle1*
O. Ralcewicz0
3:3
21:21
Najlepiej gospodarze, lecz Zmarzlik fenomenalnie złapał prędkość na szerokiej, i tym samym wyprzedził parę Fogo Unii. Bieg bez zbędnych emocji. Ralcewicz dojeżdża ostatni do mety.
W miejsce Borowiaka, Mencel z RZ.

Wystrzelił spod taśmy Pawlicki i pewnie wygrywa bieg. Na starcie został Mencel. Vaculik próbował wyprzedzać na wszelkie sposoby Pawlickiego, lecz bez skutku.
9
Sz. Woźniak3
M. Vaculik1
J. Doyle (W)-
2:4
26:28
Po prowadzeniu pary gospodarzy 4:2, Jason Doyle spowodował upadek Szymona Woźniaka, i bieg został przerwany.

Doyle wykluczony z powtórki biegu.

W dziewiątym biegu byliśmy świadkami pierwszego zwycięstwa w nbiedzielnym spotkaniu. Woźniak notuje trzy punkty,lecz do samego końca nie wiedzieliśmy, kto zwyciężył w tej gonitwie, ponieważ Kołodziej do ostatnich metrów walczył.
10
J. Lidsey2
D. Bellego1*
M. Bartkowiak0
3:3
29:31
Bellego najlepiej ze startu, lecz Zmarzlik bez zbędnych problemów mija Franucza. Bieg bez żadnych niespodzianek.
11
P. Hansen2*
J. Lidsey1
J. Doyle0
1:5
30:36
Gorzowianie pewnie wygrywają 5:1. Do ostatnich chwil Lidsey próbował wyprzedzić Hansena, lecz ten obrał właściwą ścieżkę. Goście powiększają przewagę do sześciu punktów.
12
D. Bellego3
M. Vaculik2
H. Jabłoński1
4:2
34:38
Słowak pewnie wygrywa start, lecz Bellego wyprzedza Vaculika i tym samym wygrywa bieg. Jabłoński zdobywa bardzo ważny punkt dla swojej drużyny.
13
J. Kołodziej2*
B. Zmarzlik1
A. Thomsen0
5:1
39:39
Gospodarze wygrywają podwójnie bieg, i tym samym wyrównują przed biegami nominowanymi.