J. Kvech0
2:4
2:4
Zawodnicy już na prezentacji toru. Za pięć minut rozpoczynamy spotkanie.

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku doszło do nieprzyjemnego zdarzenia. Na tor upada Oskar Fajfer. Ostrzeżenie za utrudnienie startu otrzymuje Szwed.

Najlepiej goście, którzy po pierwszym łuku prowadzili 5:1. Z tyłu został Jan Kvech. Fenomenalnym atakiem popisał się Tungate, który wszedł pod łokieć Szweda. Kvech dojeżdża ostatni. Pierwszy bieg na korzyść gości.
6:6
Najlepiej Dawid Rempała, który wyszedł na prowadzenie. Czapla pojechał za szeroko na drugim łuku, co wykorzystuje Ragus. Drugi do mety dojechał Studziński. Bieg juniorski na korzyść gospodarzy.
8:10
Taśma Piotra Protasiewicza. W zastępstwie ujrzymy Dawida Rempałę.

Najlepiej Jepsen Jensen, lecz Fricke nie daje za wygraną. Dawid Rempała wcisnął się pod łokieć Ernesta Kozy. Pierwszy do mety Jepsen Jensen. Na kresce Rempałę wyprzedza Koza. Goście wygrywają 4:2.
4
K. Buczkowski3
F. Ragus1
Sz. Szlauderbach (T) | zm. M. Czapla0
4:2
12:12
Szymon Szlauderbach dotyka taśmy startowej. W ramach rezerwy zwykłej ujrzymy Czaplę.

Najlepiej spod taśmy wyszedł zawodnik w kasku białym - Marcel Studziński. W pogoń za juniorem przyjezdnych ruszył Buczkowski, który atakiem pokonuje Studzińskiego. Trzeci do mety dojeżdża Ragus, a ostatni Mikołaj Czapla.
14:16
Dwoje zawodników gości wyszli najlepiej ze startu. Oskar Fajer daleko uciekł, lecz Tungate walczył przez cały bieg z Szaluderbachem, którego wyprzedził na samej mecie. Piotr Protasiewicz dojeżdża bez punktów.
18:18
Max Fricke pewnie wygrywa szósty bieg. Na starcie kompletnie zaspał Ernest Koza. Australijczyk pewnie wygrywa bieg, a ostatni do mety dojeżdża Koza. Dawid Rempała zyskuje bardzo cenny punkt.
7
J. Kvech2
K. Buczkowski1*
M. Czapla0
3:3
21:21
Intensywne opady w Zielonej Górze. Czekamy na wznowienie zawodów.

Po ponad 20 minutowej przerwie, zawodnicy ponownie pokażą się na torze. Niezły start Kvecha, lecz górą wychodzi Michael Jepsen Jensen, o jeden punkt walczy Buczkowski z Czaplą, ale to senior gospodarzy radzi sobie lepiej na torze. Siódma gonitwa na remis.
24:24
Fajfer najlepszy ze startu, lecz Fricke wziął się za pogoń za zawodnikiem gości. Australijczyk atakiem na drugim łuku, drugiego okrążenia pokonał Fajfera. W stawce się nie liczy Ragus. Punkt dla Gniezna dowozi Szaluderbach.
27:27
Ernest Koza może popisać się najlepszą reakcją na starcie. W stawce kompletnie nie liczy się Lindbaeck, który został na starcie. Para gospodarzy próbowała wyprzedzić Kozę, lecz ten przywozi pierwsze trzy punkty. Kolejny bieg na remis.
10
R. Tungate2
M. Studziński1
P. Protasiewicz (W) | zm. D. Pawliczak-
2:4
29:31
W miejsce Protasiewicza ujrzymy Damiana Pawliczaka.

Wyścig przerwany, na tor upadł Pawliczak,który zostaje wykluczony z powtórki wyścigu.

Jepsen Jensen wygrywa start z Tungatem, i zdecydowanie wygrywa bieg. Studziński przywozi do mety ważny punkt.
11
J. Kvech3
P. Protasiewicz2*
Sz. Szlauderbach0
5:1
34:32
Najlepiej gospodarze, którzy wyszli na 5:1 po pierwszym łuku, lecz we wszystko wmieszał się Szwed. Daleko z tyłu został Szaluderbach. Lindbaeck doznał problemów z motocyklem, przez co Protasiewicz wykorzystuje sytuację. Gospodarze wygrywają podwójnie.