4:2
Składy potwierdzone. Rezerwowym w zespole gości będzie Piotr Pióro.

Zawody odbędą się według pierwszego zestawu startowego.

Zielone światło w parku maszyn. Za chwilę start do pierwszego wyścigu!

Na pierwszym łuku para gospodarzy wyszła na podwójne prowadzenie. Kurtz na trzecim okrążeniu wyprzedził Tarasienkę.
9:3
Bieg przerwany. Upadek Dula na pierwszym łuku. Zawodnik udał się do parku maszyn o własnych siłach.

Sędzia analizuje powtórki, gdyż upadek juniora gości nastąpił po ataku Bartocha.

Powtórka w pełnej obsadzie.

Doskonały start Przyjemskiego i pewne zwycięstwo w debiucie 16-latka. Bartoch na pierwszym łuku przedarł się na drugą pozycję. Na mecie spore odległości pomiędzy zawodnikami.
14:4
Zengota założył Łoktajewa na wejściu w pierwszy łuk. Po zewnętrznej napędził się Lyager i pomknął po trzy punkty. Pewne zwycięstwo gospodarzy.
16:8
Świetnie pierwszy łuk rozegrał Mateusz Dul i wyszedł na prowadzenie. Gała uporał się z Nowakiem i próbował gonić młodzieżowca Orła, jednak bezskutecznie.

21:9
Bieg przerwany. Upadek na przeciwległej prostej zaliczył Nowak. Dla zawodnika Orła Łódź zabrakło miejsca pod bandą.

Marcin Nowak wykluczony z powtórki biegu!

22:14
Tym razem to łodzianie po zewnętrznej przedarli się na prowadzenie. Pierwsza wygrana gości w tym spotkaniu. Duże różnice pomiędzy parami.
Rezerwa taktyczna: Mateusz Dul za Jakuba Srokę

Zdecydowane zwycięstwo Tarasienki. Dul przez jedno okrążenie jechał na drugiej pozycji, jednak został wyprzedzony przez Adriana Gałę. Łoktajew kompletnie został na starcie i dojechał do mety na ostatniej pozycji. Szybka odpowiedź gospodarzy.

28:20
Bieg przerwany. Upadek na drugim okrążeniu Nikodema Bartocha. Junior gospodarzy wykluczony z powtórki biegu. Zawodnik udał się do parku maszyn o własnych siłach.

W powtórce Lyager zaspał na starcie. Pewna podwójna wygrana gości. Lyager zaatakował Nowaka, jednak nie zdołał utrzymać pozycji.
9
N. Kościuch3
B. Kurtz2*
A. Gała0
1:5
29:25
Po zewnętrznej wystrzelił Norbert Kościuch, który wygrał z ogromną przewagą. Kurtz po pierwszym łuku utrzymał drugą pozycję. Orzeł Łódź wraca do meczu!
10
G. Zengota3
A. Łoktajew1
M. Dul0
5:1
34:26
Bieg przerwany. Nierówny start. Mateusz Dul z ostrzeżeniem.

Zengota po zewnętrznej uciekł do przodu. Bellego powiększał przewagę nad Łoktajewem. Kolejne 5:1 w tym spotkaniu.

36:30
Bieg przerwany. Niebezpieczny upadek Tarasienki na drugim łuku. Rosjanin zahaczył tylnym kołem o bandę. Zawodnik udał się do parku maszyn o własnych siłach i został wykluczony z powtórki.

Zengota najlepiej ze startu, jednak na wejściu w drugi łuk szybszy okazał się Kurtz.