eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 126
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
Reklama
Pomóż
Współpraca


Kalendarz

Kalendarz wyścigów motocyklowych na lodzie w sezonie 2016/2017:

Grudzień:
10.12.2016 – Liga rosyjska: I runda Superligi (Kamieńsk Uralski)
11.12.2016 – Liga rosyjska: II runda Superligi (Kamieńsk Uralski)
17.12.2016 – Półfinał IM Rosji, dzień I (Szadrinsk, Ufa, Nieftiekamsk)
18.12.2016 – Półfinał IM Rosji, dzień II (Szadrinsk, Ufa, Nieftiekamsk)
18.12.2016 – Isracingserien: I runda (Strömsund)
24.12.2016 – I Finał IM Rosji, dzień I (Togliatti)
25.12.2016 – I Finał IM Rosji, dzień II (Togliatti)

Styczeń:
07.01.2017 – 1. Runda Kwalifikacyjna do IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ylitornio)
07.01.2017 – II Finał IM Rosji, dzień I (Szadrinsk)
07.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Růžena)
08.01.2017 – II Finał IM Rosji, dzień II (Szadrinsk)
08.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Nepomuk)
08.01.2017 – Isracingserien: II runda (Örnsköldsvik)
14.01.2017 – 2. Runda Kwalifikacyjna do IMŚ Lodowych Gladiatorów (Strömsund)
14.01.2017 – Półfinał IM Rosji Juniorów, dzień I (Łuchowicy)
15.01.2017 – Półfinał IM Rosji Juniorów, dzień II (Łuchowicy)
20.01.2017 – Isracingserien: III runda (Hallstavik)
21.01.2017 – Finał IM Rosji Juniorów, dzień I (Wiatskie Polany)
21.01.2017 – Isracingserien: IV runda (Gävle)
21.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Opatovice)
21.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Orsières, Szwajcaria)
22.01.2017 – Finał IM Rosji Juniorów, dzień II (Wiatskie Polany)
22.01.2017 – Isracingserien: V runda (Bollnäs)
22.01.2017 – 2. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Kopřivnice)
22.01.2017 – Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Szwajcarii (Orsières, Szwajcaria)
22.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Steingaden, Niemcy)
27.01.2017 – Isracingserien: VI runda (Strömsund)
28.01.2017 – Liga rosyjska: III runda Superligi (Ufa)
28.01.2017 – Liga rosyjska: I runda Wyższej Ligi (Nieftiekamsk)
28.01.2017 – Isracingserien: VII runda (Örnsköldsvik)
28.01.2017 – 1. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Hamr na Jezeře / Chrastná)
28.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Sankt Johann im Pongau, Austria)
29.01.2017 – 3. runda Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Czech (Holice v Čechách)
29.01.2017 – Liga rosyjska: IV runda Superligi (Ufa)
29.01.2017 – Liga rosyjska: II runda Wyższej Ligi (Nieftiekamsk)
29.01.2017 – Turniej pozegnalny Pera-Olofa "Posy" Sereniusa (Gävle, Szwecja)
29.01.2017 – Turniej międzynarodowy (Weißenbach am Lech, Austria)

Luty:
04.02.2017 – I Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Togliatti, Rosja)
04.02.2017 – 2. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Račice)
04.02.2017 – Liga rosyjska: III runda Wyższej Ligi (Łuchowicy)
04.02.2017 – Finał Pucharu MFR, Dzień I (lokalizacja do ustalenia)
05.02.2017 – II Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Togliatti, Rosja)
05.02.2017 – Liga rosyjska: IV runda Wyższej Ligi (Łuchowicy)
05.02.2017 – Finał Pucharu MFR, Dzień II (lokalizacja do ustalenia)
10.02.2017 – Isracingserien: VIII runda (Mariestad)
11.02.2017 – III Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Szadrinsk, Rosja)
11.02.2017 – 3. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Mělice)
11.02.2017 – I finał Pucharu Rosji, dzień I (Wiatskie Polany)
11.02.2017 – Isracingserien: IX runda (Gävle)
12.02.2017 – IV Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Szadrinsk, Rosja)
12.02.2017 – I finał Pucharu Rosji, dzień II (Wiatskie Polany)
12.02.2017 – 4. runda Międzynarodowych Drużynowych Mistrzostw Czech (Soběslav)
12.02.2017 – Isracingserien: X runda (Bollnäs)
18.02.2017 – V Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ałmaty, Kazachstan)
18.02.2017 – Finał DM Rosji Juniorów, dzien I (Kamieńsk Uralski)
19.02.2017 – VI Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Ałmaty, Kazachstan)
19.02.2017 – Finał DM Rosji Juniorów, dzien II (Kamieńsk Uralski)
25.02.2017 – Finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji (Hallstavik)
25.02.2017 – Liga rosyjska: V runda Superligi (Togliatti)
25.02.2017 – Liga rosyjska: V runda Wyższej Ligi (Głazow)
26.02.2017 – Liga rosyjska: VI runda Superligi (Togliatti)
26.02.2017 – Liga rosyjska: VI runda Wyższej Ligi (Głazow)

Marzec:
04.03.2017 – VII Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Berlin, Niemcy)
04.03.2017 – III finał Pucharu Rosji, dzień I (lokalizacja do ustalenia)
05.03.2017 – VIII Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Berlin, Niemcy)
05.03.2017 – III finał Pucharu Rosji, dzień II (lokalizacja do ustalenia)
11.03.2017 – Finał DMŚ Lodowych Gladiatorów, I dzień (Inzell, Niemcy)
12.03.2017 – Finał DMŚ Lodowych Gladiatorów, II dzień (Inzell, Niemcy)
18.03.2017 – Finał Nordycki (Örnsköldsvik)

Kwiecień:
01.04.2017 – IX Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Heerenveen, Holandia)
02.04.2017 – X Finał IMŚ Lodowych Gladiatorów (Heerenveen, Holandia)

Reklama
Reklama
 
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Stal Gorzów


2. Get Well Toruń


3. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra


4. Betard Sparta Wrocław


5. MrGarden GKM Grudziądz


6. ROW Rybnik


7. Fogo Unia Leszno


8. Włókniarz Częstochowa



 Nice Polska Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów



2. Lokomotiv Daugavpils



3. Orzeł Łódź



4. Stal Betad Leasing Rzeszów


5. Polonia Piła


6. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk


7. Arge Speedway Wanda Kraków


8. Polonia Bydgoszcz


Polska 2. Liga Żużlowa
1. KSM Krosno


2. Kolejarz Opole


3. Kolejarz Rawicz


4. PSŻ Poznań



5. Start Gniezno


6. Ostrovia Ostrów



7. KM Cross Lublin



SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves


2. Belle Vue Aces


3. Poole Pirates


4. Swindon Robins


5. King's Lynn Stars


6. Coventry Bees



7. Leicester Lions


8. Somerset Rebels



9. Rye House Rockets



Elitserien
1. Rospiggarna Hallstavik


2. Dackarna Malilla


3. Piraterna Motala


4. Indianerna Kumla


5. Masarna Avesta


6. VMS Elit Vetlanda


7. Lejonen Gislaved


8. Smederna Eskilstuna


Klasyfikacja SGP
1. Greg Hancock  
2.  Tai Woffinden  
3.  Bartosz Zmarzlik  
4.  Chris Holder  
5.  Jason Doyle  
6.  Piotr Pawlicki  
7.  Antonio Lindbäck  
8.  Niels-Kristian Iversen  
9.  Matej Žagar  
10.  Maciej Janowski  
11.  Fredrik Lindgren  
12. Nicki Pedersen  
13. Patryk Dudek

 

14. Martin Vaculik  
15. Emil Sajfutdinow  
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Eryk Borczuch: Bałem się, że motocykle nie mają hamulców

Jest u progu swojej kariery, a już kilkoma sukcesami pochwalić się może. W nadchodzącym sezonie zetknie się z Polską 2. Ligą Żużlową, w której ma występować w barwach KM Cross Lublin. O startach w Anglii oraz w Polsce, sukcesach, planach w rozmowie z portalem eSpeedway.pl opowiada Eryk Borczuch.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka