eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 288
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Aktualności

  Zlatá Přilba: Triumf Václava Milíka
 2017-10-01 20:02:27  Jacek Kosicki    speedwaylive.eu

W niedzielę na torze w czeskich Pardubicach rozegrano tradycyjny turniej indywidualny - 69. Zlatá Přilba. W niedzielę zwycięstwo w zawodach odniósł reprezentant gospodarzy, Václav Milík. Na podium, obok 24-latka stanęli Norweg z polskim paszportem Rune Holta i Australijczyk Max Fricke

Eliminacje:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) (5,5,4) 10
2. David Bellego (Francja) (2,4,5) 9
3. Ondrej Smetana (Czechy) (4,2,0) 6
---
4. Matej Kus (Czechy) (D,3,3) 6
5. Matic Ivacic (Słowenia) (3,1,1) 4
6. Christian Hefenbrock (Niemcy) (1,0,2) 3

Grupa 2:
1. Krystian Pieszczek (Polska) (5,5,-) 10
2. Nicolas Covatti (Argentyna) (3,4,5) 9
3. Gleb Czugunow (Rosja) (2,3,4) 7
---
4. Hynek Stichauer (Czechy) (4,2,3) 7
5. Nick Skorja (Słowenia) (1,1,1) 2
6. Norbert Magosi (Węgry) (0,0,2) 2
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) (0) 0

Grupa 3:
1. Daniel Gappmaier (Austria) (4,5,-) 9
2. Josef Franc (Czechy) (3,3,5) 8
3. Zdenek Holub (Czechy) (1,4,3) 7
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) (5,2,T) 7
5. Alexander Woentin (Szwecja) (2,1,4) 6
6. Patrik Mikel (Czechy) (0,0,2) 2
R2. Martin Mejtsky (Czechy) (W) 0

Grupa 4:
1. Peter Ljung (Szwecja) (5,5,-) 10
2. Eduard Krcmar (Czechy) (4,3,5) 9
3. Dimitri Berge (Francja) (2,4,4) 8
---
4. Patrick Hougaard (Dania) (3,2,2) 5
5. Andrij Kobrin (Ukraina) (1,1,3) 4
6. Alessandro Milanese (Włochy) (0,0,0) 0
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) (1) 1

Bieg po biegu:
1. Fricke, Smetana, Ivacic, Bellego, Hefenbrock, Kus (D)
2. Pieszczek, Stichauer, Covatti, Czugunow, Skorja, Magosi
3. Woelbert, Gappmaier, Franc, Woentin, Holub, Mikel
4. Ljung, Krcmar, Hougaard, Berge, Kobrin, Milanese
5. Fricke, Bellego, Kus, Smetana, Ivacic, Hefenbrock
6. Pieszczek, Covatti, Czugunow, Stichauer, Skorja, Magosi
7. Gappmaier, Holub, Franc, Woelbert, Woentin, Mikel
8. Ljung, Berge, Krcmar, Hougaard, Kobrin, Milanese
9. Bellego, Fricke, Kus, Hefenbrock, Ivacic, Smetana
10. Covatti, Czugunow, Stichauer, Magosi, Skorja, Petrak
11. Franc, Woentin, Holub, Mikel, Mejtsky (W), Woelbert (T)
12. Krcmar, Berge, Kobrin, Hougaard, Petrak, Milanese

Ćwierćfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) (5,0,5) 10
2. Emil Sajfutdinow (Rosja) (4,4,4) 8
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) (2,5,0) 7
---
4. Kevin Woelbert (Niemcy) (3,1,3) 6
5. Nicolas Covatti (Argentyna) (0,3,2) 5
6. Martin Smolinski (Niemcy) (1,2,1) 3

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) (5,2,5) 10
2. Gleb Czugunow (Rosja) (4,5,-) 9
3. Jurica Pavlic (Chorwacja) (3,4,2) 7
---
4. David Bellego (Francja) (T,1,4) 5
5. Kenneth Bjerre (Dania) (2,3,1) 5
6. Peter Ljung (Szwecja) (-,0,3) 3
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) (1,0) 1

Grupa 3:
1. Rune Holta (Polska) (3,4,5) 9
2. Eduard Krcmar (Czechy) (5,2,4) 9
3. Matej Zagar (Słowenia) (2,5,3) 8
---
4. Artiom Łaguta (Rosja) (4,3,1) 7
5. Ondrej Smetana (Czechy) (1,1,2) 3
6. Daniel Gappmaier (Austria) (0,0,0) 0

Grupa 4:
1. Maciej Janowski (Polska) (5,5,-) 10
2. Krystian Pieszczek (Polska) (3,3,5) 8
3. Andreas Jonsson (Szwecja) (4,2,4) 8
---
4. Hans Andersen (Dania) (2,4,2) 6
5. Dimitri Berge (Francja) (1,D,3) 4
6. Josef Franc (Czechy) (0,1,1) 2
R1. Jaroslav Petrak (Czechy) (0) 0

Bieg po biegu:
13. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Lindbaeck, Smolinski, Covatti
14. Milik, Czugunow, Pavlic, Bjerre, Petrak, Bellego (T), Ljung (NS)
15. Krcmar, Łaguta, Holta, Zagar, Smetana, Gappmaier
16. Janowski, Jonsson, Pieszczek, Andersen, Berge, Franc
17. Lindbaeck, Sajfutdinow, Covatti, Smolinski, Woelbert, Fricke
18. Czugunow, Pavlic, Bjerre, Milik, Bellego, Ljung
19. Zagar, Holta, Łaguta, Krcmar, Smetana, Gappmaier
20. Janowski, Andersen, Pieszczek, Jonsson, Franc, Berge (D)
21. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Covatti, Smolinski, Lindbaeck
22. Milik, Bellego, Ljung, Pavlic, Bjerre, Petrak
23. Holta, Krcmar, Zagar, Smetana, Łaguta, Gappmaier
24. Pieszczek, Jonsson, Berge, Andersen, Franc, Petrak

Półfinały:

Grupa 1:
1. Max Fricke (Australia) (5,4,-) 9
2. Maciej Janowski (Polska) (4,5,-) 9
3. Gleb Czugunow (Rosja) (3,2,4) 7
---
4. Eduard Krcmar (Czechy) (1,0,5) 6
5. Andreas Jonsson (Szwecja) (2,3,3) 6
6. Antonio Lindbaeck (Szwecja) (0,1,2) 3

Grupa 2:
1. Vaclav Milik (Czechy) (4,4,5) 9
2. Rune Holta (Polska) (5,D,3) 8
3. Matej Zagar (Słowenia) (1,5,2) 7
---
4. Krystian Pieszczek (Polska) (2,3,4) 7
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) (3,2,0) 5
6. Jurica Pavlic (Chorwacja) (0,1,1) 2

Bieg po biegu:
25. Fricke, Janowski, Czugunow, Jonsson, Krcmar, Lindbaeck
26. Holta, Milik, Sajfutdinow, Pieszczek, Zagar, Pavlic
27. Janowski, Fricke, Jonsson, Czugunow, Lindbaeck, Krcmar
28. Zagar, Milik, Pieszczek, Sajfutdinow, Pavlic, Holta (D)
29. Krcmar, Czugunow, Jonsson, Lindbaeck, Fricke (NS), Janowski (NS)
30. Milik, Pieszczek, Holta, Zagar, Pavlic, Sajfutdinow

Mały finał:
31. Jonsson, Sajfutdinow, Lindbaeck, Krcmar, Pieszczek, Pavlic

Wielki finał:
32. Milik, Holta, Fricke, Czugunow, Zagar, Janowski (D)

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno


2. Betard Sparta Wrocław


3. Cash Broker Stal Gorzów


4. Falubaz Zielona Góra


5. Włókniarz Częstochowa


6. MrGarden GKM Grudziądz



7. Get Well Toruń



8. Grupa Azoty Unia Tarnów



Nice 1. Liga Żużlowa
1. ROW Rybnik



2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


3. Lokomotiv Daugavpils


4. Orzeł Łódź


5. Polonia Piła


6. Arge Speedway Wanda Kraków


7. Car Gwarant Start Gniezno


8. Speed Car Motor Lublin



2. Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów

 


2. Polonia Bydgoszcz



3. Ostrovia Ostrów


4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

 



5. KSM Krosno


6. Kolejarz Opole


7. Unia Kolejarz Rawicz


SGB Premiership
1. Swindon Robins


2. Wolverhampton Wolves



3. Belle Vue Aces


4. Poole Pirates



5. Rye House Rockets



6. Somerset Rebels



7. King's Lynn Stars


8. Leicester Lions


Elitserien
1. Smederna Eskilstuna


2. Vetlanda Speedway



3. Masarna Avesta


4. Dackarna Målilla


5. Lejonen Gislaved


6. Rospiggarna Hallstavik


7. Indianerna Kumla


8. Västervik Speedway


Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle  
2.  Patryk Dudek  
3.  Tai Woffinden  
4.  Maciej Janowski  
5.  Bartosz Zmarzlik  
6.  Emil Sajfutdinow  
7.  Matej Žagar  
8.  Fredrik Lindgren  
9.  Martin Vaculík  
10.  Chris Holder  
11.  Greg Hancock  
12.  Nicki Pedersen  
13. Przemysław Pawlicki  
14. Artiom Łaguta  
15. Craig Cook  
Współpraca
Partnerzy
 
Ostatni wywiad
   Jarosław Krzywosz: Chcę jeździć jak najwięcej

Do nadchodzącego sezonu będzie przystępował z myślą, by wystartować w jak największej liczbie zawodów i zbierać cenne doświadczenie. O minionym sezonie oraz o planach na przyszły rok w rozmowie z portalem eSpeedway.pl opowiada Jarosław Krzywosz.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu