eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 1159
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  ICE

  Kołtakow bezbłędny w półfinale IM Rosji w Szadrinsku
 2016-12-19 20:22:31  Stanisław Wrona    tltspeedway.ru

W miniony weekend na lodowych owalach w Rosji rozegrano półfinały indywidualnych mistrzostw tego kraju. W pierwszym z nich, rozegranym w Szadrinsku, zwyciężył Dmitrij Kołtakow, który przed dwa dni nie znalazł pogromcy. Na podium wyprzedził on Igora Kononowa oraz Nikitę Tołoknowa.

Z każdego z półfinałów, do walki o medale awansowała czołowa piątka. Do trójki z podium dołączyli jeszcze Eduard Krysow oraz Wasilij Niesytych. Finały zaplanowano na 24 i 25 grudnia w Togliatti oraz 7 i 8 stycznia ponownie w Szadrinsku.

1. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Szadrinsk, 17 grudnia 2016:

1. Dmitrij Kołtakow (Jarosław) (3,3,3,3,3) 15
2. Igor Kononow (Togliatti) (3,3,3,3,2) 14
3. Nikita Tołoknow (Togliatti) (2,2,3,2,3) 12
4. Wasilij Niesytych (Kamieńsk Uralski) (3,2,3,1,2) 11
5. Eduard Krysow (Jarosław) (3,D,2,2,3) 10
6. Igor Sajdullin (Togliatti) (2,3,2,3,U) 10
7. Jewgienij Sajdullin (Togliatti)(2,2,1,3,2) 10
8. Konstantin Kolenkin (Szadrinsk) (1,1,2,1,3) 8
9. Artiom Akułow (Szadrinsk) (2,3,0,0,1) 6
10. Aleksandr Kozyriew (Kamieńsk Uralski) (0,0,2,2,1) 5
11. Aleksiej Utusikow (Kamieńsk Uralski)(0,2,1,2,D)5
12. Jurij Olejnik (Szadrinsk) (1,1,W/U,1,2) 5
13. Andriej Żdanow (Nowosybirsk) (1,0,1,W,W) 2
14. Iwan Chużyn (Kamieńsk Uralski) (1,D,1,1,0) 3
15. Michaił Kowalew (Tiumeń) (D,0,0,0,1) 1
16. Rodion Wierchoturcew (Szadrinsk) (W/U,1,0,0,D) 1

17. Nikita Kolabin (Nowosybirsk) NS
18. Dmitrij Zwieriew (Szadrinsk) NS
19. Wiktor Jarosławcew (Szadrinsk) NS

Bieg po biegu:
1. Kołtakow, I. Sajdullin, Olejnik, Wierchoturcew (W/U)
2. Niesytych, J. Sajdullin, Kolenkin, Utusikow
3. Krysow, Akułow, Żdanow, Kozyriew
4. Kononow, Tołoknow, Chużyn, Kowalew (D)
5. Kononow, Niesytych, Olejnik, Żdanow
6. Akułow, Utusikow, Wierchoturcew, Kowalew
7. Kołtakow, J. Sajdullin, Krysow (D), Chużyn (D)
8. I. Sajdullin, Tołoknow, Kolenkin, Kozyriew
9. Tołoknow, Krysow, Utusikow, Olejnik (W/U)
10. Niesytych, Kozyriew, Chużyn, Wierchoturcew
11. Kołtakow, Kolenkin, Żdanow, Kowalew
12. Kononow, I. Sajdullin, J. Sajdullin, Akułow
13. J. Sajdullin, Kozyriew, Olejnik, Kowalew
14. Kononow, Krysow, Kolenkin, Wierchoturcew
15. Kołtakow, Tołoknow, Niesytych, Akułow
16. I. Sajdullin, Utusikow, Chużyn, Żdanow (W)
17. Kolenkin, Olejnik, Akułow, Chużyn
18. Tołoknow, J. Sajdullin, Żdanow (W), Wierchoturcew (D)
19. Kołtakow, Kononow, Kozyriew, Utusikow (D)
20. Krysow, Niesytych, Kowalew, I. Sajdullin (U)


1. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Szadrinsk, 18 grudnia 2016:

1. Dmitrij Kołtakow (Jarosław) (3,3,3,3,3) 15
2. Igor Kononow (Togliatti) (3,3,3,2,3) 14
3. Eduard Krysow (Jarosław) (3,2,1,3,3) 12
4. Nikita Tołoknow (Togliatti) (2,3,2,3,1) 11
5. Wasilij Niesytych (Kamieńsk Uralski) (W/U,3,2,2,2) 9
6. Igor Sajdullin (Togliatti) (3,2,W,U,3) 8
7. Jewgienij Sajdullin (Togliatti) (2,2,3,1,0) 8
8. Konstantin Kolenkin (Szadrinsk) (1,2 W,2,2) 7
9. Aleksandr Kozyriew (Kamieńsk Uralski) (1,1,3,0,1) 6
10. Andriej Żdanow (Nowosybirsk) (1,1,1,3,0) 6
11. Artiom Akułow (Szadrinsk) (2,0,2,1,1) 6
12. Jurij Olejnik (Szadrinsk) (2,0,0,1,2) 5
13. Iwan Chużyn (Kamieńsk Uralski) (0,1,2,2,W/U) 5
14. Michaił Kowalew (Tiumeń) (0,0,1,0,2) 3
15. Rodion Wierchoturcew (Szadrinsk) (1,-,0,1,1) 3
16. Aleksiej Utusikow (Kamieńsk Uralski) (D,1,W,W,-) 1
17-18. Nikita Kolabin (Nowosybirsk) (0) 0
17-18. Dmitrij Zwieriew (Szadrinsk) (0) 0

19. Wiktor Jarosławcew (Szadrinsk) NS

Bieg po biegu:
21. Kołtakow, Akułow, Kolenkin, Utusikow (D)
22. I. Sajdullin, Tołoknow, Kozyriew, Chużyn
23. Kononow, Olejnik, Wierchoturcew, Kowalew
24. Krysow,J. Sajdullin, Żdanow, Niesytych (W/U)
25. Kołtakow, I. Sajdullin, Żdanow, Kowalew
26. Tołoknow, J. Sajdullin, Utusikow, Kolabin
27. Niesytych, Kolenkin, Kozyriew, Olejnik
28. Kononow, Krysow, Chużyn, Akułow
29. Kołtakow, Tołoknow, Krysow, Olejnik
30. Kononow, Niesytych, I. Sajdullin (W), Utusikow (W)
31. J. Sajdullin, Chużyn, Kowalew, Kolenkin (W)
32. Kozyriew, Akułow, Żdanow, Wierchoturcew
33. Kołtakow, Kononow, J. Sajdullin, Kozyriew
34. Żdanow, Chużyn, Olejnik, Utusikow (W)
35. Krysow, Kolenkin, Wierchoturcew, I. Sajdullin (U)
36. Tołoknow, Niesytych, Akułow, Kowalew
37. I. Sajdullin, Olejnik, Akułow, J. Sajdullin
38. Krysow, Kowalew, Kozyriew, Zwieriew
39. Kononow, Kolenkin, Tołoknow, Żdanow
40. Kołtakow, Niesytych, Wierchoturcew, Chużyn (W/U)

Klasyfikacja końcowa:
1. Dmitrij Kołtakow (Jarosław) 30 (15+15)
2. Igor Kononow (Togliatti) 28 (14+14)
3. Nikita Tołoknow (Togliatti) 23 (12+11)
4. Eduard Krysow (Jarosław) 22 (10+12)
5. Wasilij Niesytych (Kamieńsk Uralski) 20 (11+9)
=======================================
6-7. Igor Sajdullin (Togliatti) 18 (10+8)
6-7. Jewgienij Sajdullin (Togliatti) 18 (10+8)
8. Konstantin Kolenkin (Szadrinsk) 15 (8+7)
9. Artiom Akułow (Szadrinsk) 12 (6+6)
10. Aleksandr Kozyriew (Kamieńsk Uralski) 11 (5+6)
11. Jurij Olejnik (Szadrinsk) 10 (5+5)
12. Andriej Żdanow (Nowosybirsk) 8 (2+6)
13. Iwan Chużyn (Kamieńsk Uralski) 8 (3+5)
14. Aleksiej Utusikow (Kamieńsk Uralski) 6 (5+1)
15-16. Michaił Kowalew (Tiumeń) 4 (1+3)
15-16. Rodion Wierchoturcew (Szadrinsk) 4 (1+3)
17-18. Nikita Kolabin (Nowosybirsk) 0 (NS+0)
17-18. Dmitrij Zwieriew (Szadrinsk) 0 (NS+0)

19. Wiktor Jarosławcew (Szadrinsk) NS

Relacje Live

SPEEDWAY BEST PAIRS
 III runda SBP w Gnieźnie 
czwartek, godzina 19:00

SGB PREMIERSHIP
Swindon Robins - Somerset Rebels
czwartek, godzina 20:30

Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Betard Sparta Wrocław 13 25 +87
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 13 22 +36
3. Cash Broker Stal Gorzów 13 20 +46
4. Fogo Unia Leszno 13 20 +74
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 13 14 -48
6. ROW Rybnik 13 11 -58
7. MrGarden GKM Grudziądz 13 10 -55
8. Get Well Toruń 13 5 -82
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 14 31 +228
2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 22 +66
3. Lokomotiv Daugavpils 14 20 +38
4. Orzeł Łódź 14 19 +56
5. Euro Finannce Polonia Piła 14 19 -27
6. Arge Speedway Wanda Kraków 14 15 -61
7. Stal Rzeszów 14 10 -107
8. Polonia Bydgoszcz 14 3 -192
2. Liga Żużlowa
1. Start Gniezno 12

25

+218
2. Speed Car Motor Lublin 12 25 +118
3. Ostrovia Ostrów 12 22 +65
4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

12

12 -82
5. KSM Krosno 12 11 -66
6. Stal-Met Kolejarz Opole 12 8 -41
7. Kolejarz Rawicz 12 2 -212
SGB Premiership
1. Swindon Robins 20
47
+104
2. Belle Vue Aces
21
45
+55
3. Wolverhampton Wolves
21
42
+117
4. Poole Pirates
22
34
-32
5. Somerset Rebels 20
29
-38
6. Rye House Rockets
20
29
-43
7. King's Lynn Stars
19
29
-62
8. Leicester Lions 21
21 -101
Elitserien
1. VMS Elit Vetlanda 13 27 +149
2. Masarna Avesta 13 21 +89
3. Dackarna Malilla 13 18 +30
4. Lejonen Gislaved 13 18 -52
5. Smederna Eskilstuna 13 13 -45
6. Rospiggarna Hallstavik 13 12 -58
7. Piraterna Motala 13 10 -43
8. Indianerna Kumla 13 9 -70
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Maciej Janowski 88
2.  Jason Doyle 83
3.  Patryk Dudek 80
4.  Fredrik Lindgren 76
5.  Tai Woffinden 71
6.  Bartosz Zmarzlik 70
7.  Emil Sajfutdinow 68
8.  Martin Vaculík 59
9.  Antonio Lindbäck 55
10.  Matej Žagar 51
11.  Chris Holder 50
12.  Piotr Pawlicki 50
13.  Greg Hancock 45
14.  Niels-Kristian Iversen 44
15.  Peter Kildemand 26
16.  Nicki Pedersen 8
Klasyfikacja SEC
1.  Andžejs Ļebedevs 38
2.  Václav Milík 34
3.  Andreas Jonsson 32
4.  Artiom Łaguta 32
5.  Krzysztof Kasprzak 26
6.  Mateusz Szczepaniak 24
7.  Przemysław Pawlicki 23
8.  Kacper Gomólski 19
9.  Andriej Kudriaszow 19
10.  Michael Jepsen Jensen 17
11.  Kenneth Bjerre 17
12.  Leon Madsen 13
13.  Martin Smolinski 12
14.  Grigorij Łaguta 9
15.  Mikkel Bech 7
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka