eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 210
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Aktualności

  Gleb Czugunow najlepszym Rosjaninem do lat 19
 2016-09-18 16:12:55  Stanisław Wrona    speedway-press.ru

W sobotę w Otiabrskim rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji do lat 19. W zawodach zwyciężył Gleb Czugunow (Togliatti), który zgubił tylko jedno oczko. Na drugim stopniu podium stanął Roman Łachbaum (Togliatti), który wygrał bieg dodatkowy z zawodnikiem gospodarzy, Arsłanem Fajzulinem.

Indywidualne Mistrzostwa Rosji do lat 19
Oktiabrski, 17 września 2016:

1. Gleb Czugunow (Togliatti) (3,2,3,3,3) 14
2. Roman Łachbaum (Togliatti) (3,3,2,2,3) 13+3
3. Arsłan Fajzulin (Oktiabrski) (3,3,2,3,2) 13+D
============================================
4. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,2,3,2,3) 12
5. Wiaczesław Monachow (Togliatti) (3,1,1,3,3) 11
6. Dmitrij Pietrakow (Bałakowo) (2,2,3,0,0) 7
7. Siemien Zujew (Togliatti) (1,3,0,1,2) 7
8. Władimir Bogma (Bałakowo) (U,1,D,3,2) 6
9. Michaił Błochin (Bałakowo) (1,1,3,0,1) 6
10. Jewgienij Sajdullin (Togliatti) (W/U,3,1,1,1) 6
11. Kiriłł Chwan (Moskwa) (1,0,1,2,2) 6
12. Nikita Zubariew (Oktiabrski) (U,2,2,1,1) 6
13. Daniił Frolenkow (Nowosybirsk) (0,W/U,2,1,0) 3
14. Ilja Kuzniecow (Togliatti) (2,1,W/U,0,0) 3
15. Aleksandr Ałonow (Bałakowo) (1,0,W,2,T) 3
16. Siergiej Sokołow (Togliatti) (2,U,U,0,1) 3
17. Rusłan Achtiamow (Oktiabrski) (0) 0
18. Artur Szarafietdinow (Oktiabrski) (0) 0

Bieg po biegu:
1. Łachbaum, Pietrakow, Chwan, Frolenkow
2. Monachow, Bolszakow, Błochin, Bogma (U)
3. Fajzulin, Kuzniecow, Zujew, Sajdullin (W/U)
4. Czugunow, Sokołow, Ałonow, Zubariew (U)
5. Fajzulin, Czugunow, Bogma, Frolenkow (W/U)
6. Zujew, Pietrakow, Błochin, Ałonow
7. Sajdullin, Zubariew, Monachow, Chwan
8. Łachbaum, Bolszakow, Kuzniecow, Sokołow (U)
9. Błochin, Frolenkow, Sajdullin, Sokołow (U)
10. Pietrakow, Zubariew, Bogma (D), Kuzniecow (W/U)
11. Bolszakow, Fajzulin, Chwan, Achtiamow, Ałonow (W)
12. Czugunow, Łachbaum, Monachow, Zujew
13. Monachow, Ałonow, Frolenkow, Kuzniecow
14. Czugunow, Bolszakow, Sajdullin, Pietrakow
15. Bogma, Chwan, Zujew, Sokołow
16. Fajzulin, Łachbaum, Zubariew, Błochin
17. Bolszakow, Zujew, Zubariew, Frolenkow
18. Monachow, Fajzulin, Sokołow, Pietrakow
19. Czugunow, Chwan, Błochin, Kuzniecow
20. Łachbaum, Bogma, Sajdullin, Szarafietdinow, Ałonow (T)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:

21. Łachbaum, Fajzulin (D)

Relacje Live

SPEEDWAY GRAND PRIX
Grand Prix Australii w Melbourne
sobota (28 października), godzina 10:00

Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno


2. Betard Sparta Wrocław


3. Cash Broker Stal Gorzów


4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra


5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa


6. MrGarden GKM Grudziądz



7. Get Well Toruń



8. ROW Rybnik



Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów


2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


3. Lokomotiv Daugavpils


4. Orzeł Łódź


5. Euro Finannce Polonia Piła


6. Arge Speedway Wanda Kraków


7. Stal Rzeszów


8. Polonia Bydgoszcz


2. Liga Żużlowa
1. Start Gniezno

 


2. Speed Car Motor Lublin


3. Ostrovia Ostrów


4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

 



5. KSM Krosno


6. Stal-Met Kolejarz Opole


7. Kolejarz Rawicz


SGB Premiership
1. Swindon Robins


2. Wolverhampton Wolves



3. Belle Vue Aces


4. Poole Pirates



5. Rye House Rockets



6. Somerset Rebels



7. King's Lynn Stars


8. Leicester Lions


Elitserien
1. Smederna Eskilstuna


2. VMS Elit Vetlanda


3. Masarna Avesta


4. Dackarna Malilla


5. Lejonen Gislaved


6. Rospiggarna Hallstavik


7. Indianerna Kumla


8. Piraterna Motala


Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle 142
2.  Patryk Dudek 128
3.  Tai Woffinden 115
4.  Maciej Janowski 113
5.  Emil Sajfutdinow 109
6.  Bartosz Zmarzlik 108
7.  Fredrik Lindgren 107
8.  Matej Žagar 97
9.  Martin Vaculík 90
10.  Chris Holder 82
11.  Piotr Pawlicki 79
12.  Antonio Lindbäck 73
13.  Peter Kildemand 54
14.  Greg Hancock 45
15.  Niels-Kristian Iversen 44
16. Václav Milík 31
Klasyfikacja SEC
1.  Andžejs Ļebedevs 52
2.  Artiom Łaguta 45
3.  Václav Milík 44
4.  Krzysztof Kasprzak 39
5.  Andreas Jonsson 39
6.  Przemysław Pawlicki 34
7.  Mateusz Szczepaniak 29
8.  Kenneth Bjerre 28
9.  Andriej Kudriaszow 26
10.  Michael Jepsen Jensen 24
11.  Martin Smolinski 20
12.  Leon Madsen 20
13.  Kacper Gomólski 20
14.  Mikkel Bech 13
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Michał Sikora: Sprzedaż będzie dwuetapowa

W przyszłym tygodniu ruszy sprzedaż biletów na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i będzie dwuetapowa, a zniżki na bilety będą obowiązywały do końca 2017 roku. Więcej w rozmowie z Michałem Sikorą – Prezesem Polskiego Związku Motorowego.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka