eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 612
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  Aktualności

  Gleb Czugunow najlepszym Rosjaninem do lat 19
 2016-09-18 16:12:55  Stanisław Wrona    speedway-press.ru

W sobotę w Otiabrskim rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji do lat 19. W zawodach zwyciężył Gleb Czugunow (Togliatti), który zgubił tylko jedno oczko. Na drugim stopniu podium stanął Roman Łachbaum (Togliatti), który wygrał bieg dodatkowy z zawodnikiem gospodarzy, Arsłanem Fajzulinem.

Indywidualne Mistrzostwa Rosji do lat 19
Oktiabrski, 17 września 2016:

1. Gleb Czugunow (Togliatti) (3,2,3,3,3) 14
2. Roman Łachbaum (Togliatti) (3,3,2,2,3) 13+3
3. Arsłan Fajzulin (Oktiabrski) (3,3,2,3,2) 13+D
============================================
4. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,2,3,2,3) 12
5. Wiaczesław Monachow (Togliatti) (3,1,1,3,3) 11
6. Dmitrij Pietrakow (Bałakowo) (2,2,3,0,0) 7
7. Siemien Zujew (Togliatti) (1,3,0,1,2) 7
8. Władimir Bogma (Bałakowo) (U,1,D,3,2) 6
9. Michaił Błochin (Bałakowo) (1,1,3,0,1) 6
10. Jewgienij Sajdullin (Togliatti) (W/U,3,1,1,1) 6
11. Kiriłł Chwan (Moskwa) (1,0,1,2,2) 6
12. Nikita Zubariew (Oktiabrski) (U,2,2,1,1) 6
13. Daniił Frolenkow (Nowosybirsk) (0,W/U,2,1,0) 3
14. Ilja Kuzniecow (Togliatti) (2,1,W/U,0,0) 3
15. Aleksandr Ałonow (Bałakowo) (1,0,W,2,T) 3
16. Siergiej Sokołow (Togliatti) (2,U,U,0,1) 3
17. Rusłan Achtiamow (Oktiabrski) (0) 0
18. Artur Szarafietdinow (Oktiabrski) (0) 0

Bieg po biegu:
1. Łachbaum, Pietrakow, Chwan, Frolenkow
2. Monachow, Bolszakow, Błochin, Bogma (U)
3. Fajzulin, Kuzniecow, Zujew, Sajdullin (W/U)
4. Czugunow, Sokołow, Ałonow, Zubariew (U)
5. Fajzulin, Czugunow, Bogma, Frolenkow (W/U)
6. Zujew, Pietrakow, Błochin, Ałonow
7. Sajdullin, Zubariew, Monachow, Chwan
8. Łachbaum, Bolszakow, Kuzniecow, Sokołow (U)
9. Błochin, Frolenkow, Sajdullin, Sokołow (U)
10. Pietrakow, Zubariew, Bogma (D), Kuzniecow (W/U)
11. Bolszakow, Fajzulin, Chwan, Achtiamow, Ałonow (W)
12. Czugunow, Łachbaum, Monachow, Zujew
13. Monachow, Ałonow, Frolenkow, Kuzniecow
14. Czugunow, Bolszakow, Sajdullin, Pietrakow
15. Bogma, Chwan, Zujew, Sokołow
16. Fajzulin, Łachbaum, Zubariew, Błochin
17. Bolszakow, Zujew, Zubariew, Frolenkow
18. Monachow, Fajzulin, Sokołow, Pietrakow
19. Czugunow, Chwan, Błochin, Kuzniecow
20. Łachbaum, Bogma, Sajdullin, Szarafietdinow, Ałonow (T)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:

21. Łachbaum, Fajzulin (D)

Relacje Live

PGE EKSTRALIGA
ROW Rybnik - Cash Broker Stal Gorzów
niedziela, godzina 16:30
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław
niedziela, godzina 16:30
Ekantor.pl Falubaz - Fogo Unia Leszno
niedziela, godzina 19:00
Włókniarz Vitroszlif - MrGarden GKM
niedziela, godzina 19:00

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA
Zdunek Wybrzeże - Grupa Azoty Unia
niedziela, godzina 14:30

2. LIGA ŻUŻLOWA
Stal-Met Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz
niedziela, godzina 17:00
TŻ Ostrovia Ostrów - GTM Start Gniezno
niedziela, godzina 17:15

SPARING
Rye House Rockets - Coventry Bees
niedziela, godzina 16:00

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 8 14 +64
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 12 +8
3. Betard Sparta Wrocław 7 11 +39
4. Fogo Unia Leszno 8 10 +54
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 8 6 -56
6. ROW Rybnik 6 5 -4
7. Get Well Toruń 9 4 -42
8. MrGarden GKM Grudziądz 7 2 -63
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 8 16 +157
2. Lokomotiv Daugavpils 10 14 +43
3. Orzeł Łódź 9 13 +42
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 12 +72
5. Arge Speedway Wanda Kraków 9 11 -33
6. Euro Finannce Polonia Piła 8 8 -31
7. Polonia Bydgoszcz 10 3 -127
8. Stal Rzeszów 9 2 -123
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 8 15 +65
2. Start Gniezno 7 12 +110
3. Ostrovia Ostrów 7 11 +13
4. KSM Krosno

8

11 +14
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 7 6 -61
6. Stal-Met Kolejarz Opole 8 3
-31
7. Kolejarz Rawicz 7 0 -110
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 13
31
+49
2. Wolverhampton Wolves 12
29
+107
3. Poole Pirates 11
24
+66
4. King's Lynn Stars 11
22
+4
5. Rye House Rockets 13
18
-32
6. Somerset Rebels 14
16
-42
7. Swindon Robins 10
13
-22
8. Leicester Lions 14
10 -131
Elitserien
1. Masarna Avesta 7 11 +88
2. VMS Elit Vetlanda 7 10 +52
3. Lejonen Gislaved 7 9 -6
4. Smederna Eskilstuna 6 6 -11
5. Dackarna Malilla 6 5 +8
6. Rospiggarna Hallstavik 7 5 -41
7. Piraterna Motala 7 4 -36
8. Indianerna Kumla 7 4 -54
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle 65
2.  Patryk Dudek 65
3.  Maciej Janowski 55
4.  Fredrik Lindgren 51
5.  Tai Woffinden 48
6.  Emil Sajfutdinow 47
7.  Greg Hancock 45
8.  Martin Vaculík 45
9.  Piotr Pawlicki 43
10.  Bartosz Zmarzlik 39
11.  Matej Žagar 36
12.  Chris Holder 34
13.  Niels Kristian Iversen 31
14.  Antonio Lindbäck 29
15.  Peter Kildemand 12
16.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka