eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 188
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  ICE

  Daniił Iwanow najlepszy w Ufie
 2016-12-19 20:31:11  Stanisław Wrona    tltspeedway.ru

W 2. półfinale IM Rosji w ice speedway'u, który odbył się w Ufie, najlepszy okazał się Daniił Iwanow. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata okazał się lepszy od prowadzącego po pierwszym dniu Iwana Cziczkowa oraz Dinara Walejewa. Do finału awansowali jeszcze Władimir Bobin i Andriej Szyszegow.

Turnieje finałowe zaplanowano na 24 i 25 grudnia w Togliatti oraz 7 i 8 stycznia w Szadrinsku.

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 17 grudnia 2016:

1. Iwan Cziczkow (Ufa) (3,3,3,3,3) 15
2. Daniił Iwanow (Togliatti) (2,3,3,3,3) 14
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (1,3,3,3,3) 13
4. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (0,3,3,3,2) 11
5. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,2,2,2,3) 11
6. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,2,2,1,2) 9
7. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,1,U,2) 8
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (3,1,2,2,W/U) 8
9. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (1,2,W,2,2) 7
10. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (3,1,W/U,W,1) 5
11. Pawieł Taran (Moskwa) (1,1,W/U,1,1) 4
12. Nikita Bogdanow (Ufa) (0,0,W/U,2,1) 3
13. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (0,0,2,0,0) 2
14. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (W/U,D,1,0,1) 2
15. Michaił Afanasjew (Togliatti) (W,0,1,1,W/U) 2
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (U,1,0,0,0) 1

17. Artiom Afanasjew (Ufa) NS
18. Ranis Mindawletow (Ufa) NS

Bieg po biegu:
1. Moskowka, M. Afanasjew (W), Kołganow (W/U), Striełkow (U)
2. Cziczkow, Iwanow, Walejew, Szyszegow
3. Litwinow, Bobin, Bałtaczow, Dmitrijew
4. Szadrin, Bolszakow, Taran, Bogdanow
5. Walejew, Bobin, Moskowka, Bogdanow
6. Cziczkow, Szadrin, Litwinow, M. Afanasjew
7. Szyszegow, Bolszakow, Striełkow, Dmitrijew
8. Iwanow, Bałtaczow, Taran, Kołganow (D)
9. Cziczkow, Dmitrijew, Moskowka (W/U), Taran (W/U)
10. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, Bałtaczow (W)
11. Iwanow, Bobin, Szadrin, Striełkow
12. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Bogdanow (W/U)
13. Szyszegow, Bałtaczow, Moskowka (W), Szadrin(U)
14. Iwanow, Bogdanow, M. Afanasjew, Dmitrijew
15. Walejew, Litwinow, Taran, Striełkow
16. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, Kołganow
17. Iwanow, Bolszakow, Moskowka, Litwinow (W/U)
18. Bobin, Szyszegow, Taran, M. Afanasjew (W/U)
19. Cziczkow, Bałtaczow, Bogdanow, Striełkow
20. Walejew, Szadrin, Kołganow, Dmitrijew

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 18 grudnia 2016:

1. Daniił Iwanow (Togliatti) (3,3,3,3,3) 15
2. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (3,2,3,3,3) 14
3. Iwan Cziczkow (Ufa) (2,3,2,3,3) 13
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,3,3,2,2) 12
5. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,3,1,1) 10
6. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (3,1,2,2,2) 10
7. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (D,2,1,3,3) 9
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (1,3,1,2,2) 9
9. Nikita Bogdanow (Ufa) (2,2,0,1,1) 6
10. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (1,1,1,2,1) 6
11. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,W/U,0,1,2) 5
12. Michaił Afanasjew (Togliatti) (1,1,0,1,1) 4
13. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (U,0,3,-,-) 3
14. Pawieł Taran (Moskwa) (0,0,2,0,-) 2
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (1,1,0,0,0) 2
16. Artiom Afanasjew (Ufa) (1,W/2min.,0) 1
17. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (0,0,-,-,-) 0
18. Ranis Mindawletow (Ufa) (0,0) 0

Bieg po biegu:
21. Iwanow, Cziczkow, Litwinow, Striełkow
22. Bałtaczow, Bolszakow, Kołganow, Taran
23. Szadrin, Bogdanow, M. Afanasjew, Moskowka (U)
24. Walejew, Bobin, Dmitrijew, Szyszegow (D)
25. Bobin, Szadrin, Kołganow, Striełkow
26. Cziczkow, Szyszegow, M. Afanasjew, Taran
27. Iwanow, Walejew, Bałtaczow, Moskowka
28. Litwinow, Bogdanow, Dmitrijew, Bolszakow (W/U)
29. Moskowka, Taran, A. Afanasjew, Dmitrijew
30. Walejew, Cziczkow, Kołganow, Bogdanow
31. Iwanow, Szadrin, Szyszegow, Bolszakow
32. Bobin, Bałtaczow, Litwinow, M. Afanasjew
33. Szyszegow, Bałtaczow, Bogdanow, Mindawletow
34. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, A. Afanasjew (W/2min.)
35. Iwanow, Kołganow, M. Afanasjew, Dmitrijew
36. Walejew, Litwinow, Szadrin, Taran
37. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Mindawletow
38. Cziczkow, Bałtaczow, Szadrin, Dmitrijew
39. Iwanow, Bobin, Bogdanow
40. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, A. Afanasjew

Klasyfikacja końcowa:
1. Daniił Iwanow (Togliatti) 29 (14+15)
2. Iwan Cziczkow (Ufa) 28 (15+13)
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) 27 (13+14)
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) 23 (11+12)
5. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) 20 (11+9)
========================================
6. Nikita Szadrin (Ufa) 18 (8+10)
7. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) 17 (7+10)
8. Michaił Litwinow (Togliatti) 17 (8+9)
9. Iwan Bolszakow (Togliatti) 14 (9+5)
10. Nikita Bogdanow (Ufa) 9 (3+6)
11. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) 8 (2+6)
12. Aleksandr Moskowka (Moskwa) 8 (5+3)
13-14. Pawieł Taran (Moskwa) 6 (4+2)
13-14. Michaił Afanasjew (Togliatti) 6 (2+4)
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) 4 (2+2)
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) 1 (1+0)
17. Artiom Afanasjew (Ufa) 1 (NS+1)
18. Ranis Mindawletow (Ufa) 0 (NS+0)

Relacje Live

PGE EKSTRALIGA
ROW Rybnik - Cash Broker Stal Gorzów
niedziela, godzina 16:30
Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław
niedziela, godzina 16:30
Ekantor.pl Falubaz - Fogo Unia Leszno
niedziela, godzina 19:00
Włókniarz Vitroszlif - MrGarden GKM
niedziela, godzina 19:00

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA
Zdunek Wybrzeże - Grupa Azoty Unia
niedziela, godzina 14:30

2. LIGA ŻUŻLOWA
Stal-Met Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz
niedziela, godzina 17:00
TŻ Ostrovia Ostrów - GTM Start Gniezno
niedziela, godzina 17:15

SPARING
Rye House Rockets - Coventry Bees
niedziela, godzina 16:00

Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Cash Broker Stal Gorzów 8 14 +64
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 7 12 +8
3. Betard Sparta Wrocław 7 11 +39
4. Fogo Unia Leszno 8 10 +54
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit 8 6 -56
6. ROW Rybnik 6 5 -4
7. Get Well Toruń 9 4 -42
8. MrGarden GKM Grudziądz 7 2 -63
Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów 8 16 +157
2. Lokomotiv Daugavpils 10 14 +43
3. Orzeł Łódź 9 13 +42
4. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 12 +72
5. Arge Speedway Wanda Kraków 9 11 -33
6. Euro Finannce Polonia Piła 8 8 -31
7. Polonia Bydgoszcz 10 3 -127
8. Stal Rzeszów 9 2 -123
2. Liga Żużlowa
1. Speed Car Motor Lublin 8 15 +65
2. Start Gniezno 7 12 +110
3. Ostrovia Ostrów 7 11 +13
4. KSM Krosno

8

11 +14
5. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 7 6 -61
6. Stal-Met Kolejarz Opole 8 3
-31
7. Kolejarz Rawicz 7 0 -110
SGB Premiership
1. Belle Vue Aces 13
31
+49
2. Wolverhampton Wolves 12
29
+107
3. Poole Pirates 11
24
+66
4. King's Lynn Stars 11
22
+4
5. Rye House Rockets 13
18
-32
6. Somerset Rebels 14
16
-42
7. Swindon Robins 10
13
-22
8. Leicester Lions 14
10 -131
Elitserien
1. Masarna Avesta 7 11 +88
2. VMS Elit Vetlanda 7 10 +52
3. Lejonen Gislaved 7 9 -6
4. Smederna Eskilstuna 6 6 -11
5. Dackarna Malilla 6 5 +8
6. Rospiggarna Hallstavik 7 5 -41
7. Piraterna Motala 7 4 -36
8. Indianerna Kumla 7 4 -54
Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle 65
2.  Patryk Dudek 65
3.  Maciej Janowski 55
4.  Fredrik Lindgren 51
5.  Tai Woffinden 48
6.  Emil Sajfutdinow 47
7.  Greg Hancock 45
8.  Martin Vaculík 45
9.  Piotr Pawlicki 43
10.  Bartosz Zmarzlik 39
11.  Matej Žagar 36
12.  Chris Holder 34
13.  Niels Kristian Iversen 31
14.  Antonio Lindbäck 29
15.  Peter Kildemand 12
16.  Nicki Pedersen 8
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Stanisław Melnyczuk: Przez to, co się dzieje na Ukrainie...

Europejska zima była bardzo udana, ale i trudna dla Stanisława Melnyczuka. Co prawda zajął on czwarte miejsce w Mistrzostwach Argentyny, ale i stracił cały sprzęt, który tam zabrał. Teraz powoli to wszystko odbudowuje i wiele wskazuje na to, że wszystko wraca na właściwe tory u ukraińskiego żużlowca.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka