eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 349
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
Reklama
Pomóż
Współpraca

  ICE

  Daniił Iwanow najlepszy w Ufie
 2016-12-19 20:31:11  Stanisław Wrona    tltspeedway.ru

W 2. półfinale IM Rosji w ice speedway'u, który odbył się w Ufie, najlepszy okazał się Daniił Iwanow. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata okazał się lepszy od prowadzącego po pierwszym dniu Iwana Cziczkowa oraz Dinara Walejewa. Do finału awansowali jeszcze Władimir Bobin i Andriej Szyszegow.

Turnieje finałowe zaplanowano na 24 i 25 grudnia w Togliatti oraz 7 i 8 stycznia w Szadrinsku.

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 17 grudnia 2016:

1. Iwan Cziczkow (Ufa) (3,3,3,3,3) 15
2. Daniił Iwanow (Togliatti) (2,3,3,3,3) 14
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (1,3,3,3,3) 13
4. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (0,3,3,3,2) 11
5. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,2,2,2,3) 11
6. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,2,2,1,2) 9
7. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,1,U,2) 8
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (3,1,2,2,W/U) 8
9. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (1,2,W,2,2) 7
10. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (3,1,W/U,W,1) 5
11. Pawieł Taran (Moskwa) (1,1,W/U,1,1) 4
12. Nikita Bogdanow (Ufa) (0,0,W/U,2,1) 3
13. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (0,0,2,0,0) 2
14. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (W/U,D,1,0,1) 2
15. Michaił Afanasjew (Togliatti) (W,0,1,1,W/U) 2
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (U,1,0,0,0) 1

17. Artiom Afanasjew (Ufa) NS
18. Ranis Mindawletow (Ufa) NS

Bieg po biegu:
1. Moskowka, M. Afanasjew (W), Kołganow (W/U), Striełkow (U)
2. Cziczkow, Iwanow, Walejew, Szyszegow
3. Litwinow, Bobin, Bałtaczow, Dmitrijew
4. Szadrin, Bolszakow, Taran, Bogdanow
5. Walejew, Bobin, Moskowka, Bogdanow
6. Cziczkow, Szadrin, Litwinow, M. Afanasjew
7. Szyszegow, Bolszakow, Striełkow, Dmitrijew
8. Iwanow, Bałtaczow, Taran, Kołganow (D)
9. Cziczkow, Dmitrijew, Moskowka (W/U), Taran (W/U)
10. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, Bałtaczow (W)
11. Iwanow, Bobin, Szadrin, Striełkow
12. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Bogdanow (W/U)
13. Szyszegow, Bałtaczow, Moskowka (W), Szadrin(U)
14. Iwanow, Bogdanow, M. Afanasjew, Dmitrijew
15. Walejew, Litwinow, Taran, Striełkow
16. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, Kołganow
17. Iwanow, Bolszakow, Moskowka, Litwinow (W/U)
18. Bobin, Szyszegow, Taran, M. Afanasjew (W/U)
19. Cziczkow, Bałtaczow, Bogdanow, Striełkow
20. Walejew, Szadrin, Kołganow, Dmitrijew

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 18 grudnia 2016:

1. Daniił Iwanow (Togliatti) (3,3,3,3,3) 15
2. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (3,2,3,3,3) 14
3. Iwan Cziczkow (Ufa) (2,3,2,3,3) 13
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,3,3,2,2) 12
5. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,3,1,1) 10
6. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (3,1,2,2,2) 10
7. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (D,2,1,3,3) 9
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (1,3,1,2,2) 9
9. Nikita Bogdanow (Ufa) (2,2,0,1,1) 6
10. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (1,1,1,2,1) 6
11. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,W/U,0,1,2) 5
12. Michaił Afanasjew (Togliatti) (1,1,0,1,1) 4
13. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (U,0,3,-,-) 3
14. Pawieł Taran (Moskwa) (0,0,2,0,-) 2
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (1,1,0,0,0) 2
16. Artiom Afanasjew (Ufa) (1,W/2min.,0) 1
17. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (0,0,-,-,-) 0
18. Ranis Mindawletow (Ufa) (0,0) 0

Bieg po biegu:
21. Iwanow, Cziczkow, Litwinow, Striełkow
22. Bałtaczow, Bolszakow, Kołganow, Taran
23. Szadrin, Bogdanow, M. Afanasjew, Moskowka (U)
24. Walejew, Bobin, Dmitrijew, Szyszegow (D)
25. Bobin, Szadrin, Kołganow, Striełkow
26. Cziczkow, Szyszegow, M. Afanasjew, Taran
27. Iwanow, Walejew, Bałtaczow, Moskowka
28. Litwinow, Bogdanow, Dmitrijew, Bolszakow (W/U)
29. Moskowka, Taran, A. Afanasjew, Dmitrijew
30. Walejew, Cziczkow, Kołganow, Bogdanow
31. Iwanow, Szadrin, Szyszegow, Bolszakow
32. Bobin, Bałtaczow, Litwinow, M. Afanasjew
33. Szyszegow, Bałtaczow, Bogdanow, Mindawletow
34. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, A. Afanasjew (W/2min.)
35. Iwanow, Kołganow, M. Afanasjew, Dmitrijew
36. Walejew, Litwinow, Szadrin, Taran
37. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Mindawletow
38. Cziczkow, Bałtaczow, Szadrin, Dmitrijew
39. Iwanow, Bobin, Bogdanow
40. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, A. Afanasjew

Klasyfikacja końcowa:
1. Daniił Iwanow (Togliatti) 29 (14+15)
2. Iwan Cziczkow (Ufa) 28 (15+13)
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) 27 (13+14)
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) 23 (11+12)
5. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) 20 (11+9)
========================================
6. Nikita Szadrin (Ufa) 18 (8+10)
7. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) 17 (7+10)
8. Michaił Litwinow (Togliatti) 17 (8+9)
9. Iwan Bolszakow (Togliatti) 14 (9+5)
10. Nikita Bogdanow (Ufa) 9 (3+6)
11. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) 8 (2+6)
12. Aleksandr Moskowka (Moskwa) 8 (5+3)
13-14. Pawieł Taran (Moskwa) 6 (4+2)
13-14. Michaił Afanasjew (Togliatti) 6 (2+4)
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) 4 (2+2)
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) 1 (1+0)
17. Artiom Afanasjew (Ufa) 1 (NS+1)
18. Ranis Mindawletow (Ufa) 0 (NS+0)

Reklama
Reklama
 
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Stal Gorzów


2. Get Well Toruń


3. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra


4. Betard Sparta Wrocław


5. MrGarden GKM Grudziądz


6. ROW Rybnik


7. Fogo Unia Leszno


8. Włókniarz Częstochowa



 Nice Polska Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów



2. Lokomotiv Daugavpils



3. Orzeł Łódź



4. Stal Betad Leasing Rzeszów


5. Polonia Piła


6. Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk


7. Arge Speedway Wanda Kraków


8. Polonia Bydgoszcz


Polska 2. Liga Żużlowa
1. KSM Krosno


2. Kolejarz Opole


3. Kolejarz Rawicz


4. PSŻ Poznań



5. Start Gniezno


6. Ostrovia Ostrów



7. KM Cross Lublin



SGB Premiership
1. Wolverhampton Wolves


2. Belle Vue Aces


3. Poole Pirates


4. Swindon Robins


5. King's Lynn Stars


6. Coventry Bees



7. Leicester Lions


8. Somerset Rebels



9. Rye House Rockets



Elitserien
1. Rospiggarna Hallstavik


2. Dackarna Malilla


3. Piraterna Motala


4. Indianerna Kumla


5. Masarna Avesta


6. VMS Elit Vetlanda


7. Lejonen Gislaved


8. Smederna Eskilstuna


Klasyfikacja SGP
1. Greg Hancock  
2.  Tai Woffinden  
3.  Bartosz Zmarzlik  
4.  Chris Holder  
5.  Jason Doyle  
6.  Piotr Pawlicki  
7.  Antonio Lindbäck  
8.  Niels-Kristian Iversen  
9.  Matej Žagar  
10.  Maciej Janowski  
11.  Fredrik Lindgren  
12. Nicki Pedersen  
13. Patryk Dudek

 

14. Martin Vaculik  
15. Emil Sajfutdinow  
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Eryk Borczuch: Bałem się, że motocykle nie mają hamulców

Jest u progu swojej kariery, a już kilkoma sukcesami pochwalić się może. W nadchodzącym sezonie zetknie się z Polską 2. Ligą Żużlową, w której ma występować w barwach KM Cross Lublin. O startach w Anglii oraz w Polsce, sukcesach, planach w rozmowie z portalem eSpeedway.pl opowiada Eryk Borczuch.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka