eSpeedway.pl | To co kochasz - żużel
eSpeedway.pl - Współpraca - Reklama - Redakcja
Kibiców online: 209
eSpeedway.pl - Ogólnopolski Portal Żużlowy
eSpeedway Team
Reklama
Xtreme fitness
#MistrzJestJeden
Reklama
Współpraca

  ICE

  Daniił Iwanow najlepszy w Ufie
 2016-12-19 20:31:11  Stanisław Wrona    tltspeedway.ru

W 2. półfinale IM Rosji w ice speedway'u, który odbył się w Ufie, najlepszy okazał się Daniił Iwanow. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata okazał się lepszy od prowadzącego po pierwszym dniu Iwana Cziczkowa oraz Dinara Walejewa. Do finału awansowali jeszcze Władimir Bobin i Andriej Szyszegow.

Turnieje finałowe zaplanowano na 24 i 25 grudnia w Togliatti oraz 7 i 8 stycznia w Szadrinsku.

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 17 grudnia 2016:

1. Iwan Cziczkow (Ufa) (3,3,3,3,3) 15
2. Daniił Iwanow (Togliatti) (2,3,3,3,3) 14
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (1,3,3,3,3) 13
4. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (0,3,3,3,2) 11
5. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,2,2,2,3) 11
6. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,2,2,1,2) 9
7. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,1,U,2) 8
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (3,1,2,2,W/U) 8
9. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (1,2,W,2,2) 7
10. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (3,1,W/U,W,1) 5
11. Pawieł Taran (Moskwa) (1,1,W/U,1,1) 4
12. Nikita Bogdanow (Ufa) (0,0,W/U,2,1) 3
13. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (0,0,2,0,0) 2
14. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (W/U,D,1,0,1) 2
15. Michaił Afanasjew (Togliatti) (W,0,1,1,W/U) 2
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (U,1,0,0,0) 1

17. Artiom Afanasjew (Ufa) NS
18. Ranis Mindawletow (Ufa) NS

Bieg po biegu:
1. Moskowka, M. Afanasjew (W), Kołganow (W/U), Striełkow (U)
2. Cziczkow, Iwanow, Walejew, Szyszegow
3. Litwinow, Bobin, Bałtaczow, Dmitrijew
4. Szadrin, Bolszakow, Taran, Bogdanow
5. Walejew, Bobin, Moskowka, Bogdanow
6. Cziczkow, Szadrin, Litwinow, M. Afanasjew
7. Szyszegow, Bolszakow, Striełkow, Dmitrijew
8. Iwanow, Bałtaczow, Taran, Kołganow (D)
9. Cziczkow, Dmitrijew, Moskowka (W/U), Taran (W/U)
10. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, Bałtaczow (W)
11. Iwanow, Bobin, Szadrin, Striełkow
12. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Bogdanow (W/U)
13. Szyszegow, Bałtaczow, Moskowka (W), Szadrin(U)
14. Iwanow, Bogdanow, M. Afanasjew, Dmitrijew
15. Walejew, Litwinow, Taran, Striełkow
16. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, Kołganow
17. Iwanow, Bolszakow, Moskowka, Litwinow (W/U)
18. Bobin, Szyszegow, Taran, M. Afanasjew (W/U)
19. Cziczkow, Bałtaczow, Bogdanow, Striełkow
20. Walejew, Szadrin, Kołganow, Dmitrijew

2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji
Ufa, 18 grudnia 2016:

1. Daniił Iwanow (Togliatti) (3,3,3,3,3) 15
2. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) (3,2,3,3,3) 14
3. Iwan Cziczkow (Ufa) (2,3,2,3,3) 13
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) (2,3,3,2,2) 12
5. Nikita Szadrin (Ufa) (3,2,3,1,1) 10
6. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) (3,1,2,2,2) 10
7. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) (D,2,1,3,3) 9
8. Michaił Litwinow (Togliatti) (1,3,1,2,2) 9
9. Nikita Bogdanow (Ufa) (2,2,0,1,1) 6
10. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) (1,1,1,2,1) 6
11. Iwan Bolszakow (Togliatti) (2,W/U,0,1,2) 5
12. Michaił Afanasjew (Togliatti) (1,1,0,1,1) 4
13. Aleksandr Moskowka (Moskwa) (U,0,3,-,-) 3
14. Pawieł Taran (Moskwa) (0,0,2,0,-) 2
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) (1,1,0,0,0) 2
16. Artiom Afanasjew (Ufa) (1,W/2min.,0) 1
17. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) (0,0,-,-,-) 0
18. Ranis Mindawletow (Ufa) (0,0) 0

Bieg po biegu:
21. Iwanow, Cziczkow, Litwinow, Striełkow
22. Bałtaczow, Bolszakow, Kołganow, Taran
23. Szadrin, Bogdanow, M. Afanasjew, Moskowka (U)
24. Walejew, Bobin, Dmitrijew, Szyszegow (D)
25. Bobin, Szadrin, Kołganow, Striełkow
26. Cziczkow, Szyszegow, M. Afanasjew, Taran
27. Iwanow, Walejew, Bałtaczow, Moskowka
28. Litwinow, Bogdanow, Dmitrijew, Bolszakow (W/U)
29. Moskowka, Taran, A. Afanasjew, Dmitrijew
30. Walejew, Cziczkow, Kołganow, Bogdanow
31. Iwanow, Szadrin, Szyszegow, Bolszakow
32. Bobin, Bałtaczow, Litwinow, M. Afanasjew
33. Szyszegow, Bałtaczow, Bogdanow, Mindawletow
34. Cziczkow, Bobin, Bolszakow, A. Afanasjew (W/2min.)
35. Iwanow, Kołganow, M. Afanasjew, Dmitrijew
36. Walejew, Litwinow, Szadrin, Taran
37. Szyszegow, Litwinow, Kołganow, Mindawletow
38. Cziczkow, Bałtaczow, Szadrin, Dmitrijew
39. Iwanow, Bobin, Bogdanow
40. Walejew, Bolszakow, M. Afanasjew, A. Afanasjew

Klasyfikacja końcowa:
1. Daniił Iwanow (Togliatti) 29 (14+15)
2. Iwan Cziczkow (Ufa) 28 (15+13)
3. Dinar Walejew (Kamieńsk Uralski) 27 (13+14)
4. Władimir Bobin (Kamieńsk Uralski) 23 (11+12)
5. Andriej Szyszegow (Stierlitamak) 20 (11+9)
========================================
6. Nikita Szadrin (Ufa) 18 (8+10)
7. Siergiej Bałtaczow (Nieftiekamsk) 17 (7+10)
8. Michaił Litwinow (Togliatti) 17 (8+9)
9. Iwan Bolszakow (Togliatti) 14 (9+5)
10. Nikita Bogdanow (Ufa) 9 (3+6)
11. Aleksiej Kołganow (Łuchowicy) 8 (2+6)
12. Aleksandr Moskowka (Moskwa) 8 (5+3)
13-14. Pawieł Taran (Moskwa) 6 (4+2)
13-14. Michaił Afanasjew (Togliatti) 6 (2+4)
15. Aleksiej Dmitrijew (Mieleuz) 4 (2+2)
16. Dmitrij Striełkow (Iżewsk) 1 (1+0)
17. Artiom Afanasjew (Ufa) 1 (NS+1)
18. Ranis Mindawletow (Ufa) 0 (NS+0)

Relacje Live

SPEEDWAY GRAND PRIX
Grand Prix Australii w Melbourne
sobota (28 października), godzina 10:00

Reklama
Reklama
 
Tabele ligowe
 PGE Ekstraliga
1.. Fogo Unia Leszno


2. Betard Sparta Wrocław


3. Cash Broker Stal Gorzów


4. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra


5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa


6. MrGarden GKM Grudziądz



7. Get Well Toruń



8. ROW Rybnik



Nice 1. Liga Żużlowa
1. Grupa Azoty Unia Tarnów


2. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


3. Lokomotiv Daugavpils


4. Orzeł Łódź


5. Euro Finannce Polonia Piła


6. Arge Speedway Wanda Kraków


7. Stal Rzeszów


8. Polonia Bydgoszcz


2. Liga Żużlowa
1. Start Gniezno

 


2. Speed Car Motor Lublin


3. Ostrovia Ostrów


4. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań

 



5. KSM Krosno


6. Stal-Met Kolejarz Opole


7. Kolejarz Rawicz


SGB Premiership
1. Swindon Robins


2. Wolverhampton Wolves



3. Belle Vue Aces


4. Poole Pirates



5. Rye House Rockets



6. Somerset Rebels



7. King's Lynn Stars


8. Leicester Lions


Elitserien
1. Smederna Eskilstuna


2. VMS Elit Vetlanda


3. Masarna Avesta


4. Dackarna Malilla


5. Lejonen Gislaved


6. Rospiggarna Hallstavik


7. Indianerna Kumla


8. Piraterna Motala


Zdjęcie tygodnia
Klasyfikacja SGP
1.  Jason Doyle 142
2.  Patryk Dudek 128
3.  Tai Woffinden 115
4.  Maciej Janowski 113
5.  Emil Sajfutdinow 109
6.  Bartosz Zmarzlik 108
7.  Fredrik Lindgren 107
8.  Matej Žagar 97
9.  Martin Vaculík 90
10.  Chris Holder 82
11.  Piotr Pawlicki 79
12.  Antonio Lindbäck 73
13.  Peter Kildemand 54
14.  Greg Hancock 45
15.  Niels-Kristian Iversen 44
16. Václav Milík 31
Klasyfikacja SEC
1.  Andžejs Ļebedevs 52
2.  Artiom Łaguta 45
3.  Václav Milík 44
4.  Krzysztof Kasprzak 39
5.  Andreas Jonsson 39
6.  Przemysław Pawlicki 34
7.  Mateusz Szczepaniak 29
8.  Kenneth Bjerre 28
9.  Andriej Kudriaszow 26
10.  Michael Jepsen Jensen 24
11.  Martin Smolinski 20
12.  Leon Madsen 20
13.  Kacper Gomólski 20
14.  Mikkel Bech 13
Współpraca
Partnerzy

Ostatni wywiad
   Michał Sikora: Sprzedaż będzie dwuetapowa

W przyszłym tygodniu ruszy sprzedaż biletów na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland i będzie dwuetapowa, a zniżki na bilety będą obowiązywały do końca 2017 roku. Więcej w rozmowie z Michałem Sikorą – Prezesem Polskiego Związku Motorowego.

  Więcej wywiadów
Ostatni felieton
   Kolejne absurdy terminarza rozgrywek

Podczas każdej przerwy między sezonami, klubowi działacze, zawodnicy oraz kibice oczekują pojawienia się terminarza ligowych rozgrywek. Co roku dostajemy jednak porcję niezrozumiałych wyborów oraz kolizji dat, które nie do końca mają związek ze zdrowym rozsądkiem. Przyjrzeliśmy się bliżej temu zagadnieniu, w kontekście opublikowanego terminarza PGE Ekstraligi na sezon 2017.

  Więcej felietonów
Ostatni artykuł
   Nowy team na żużlowym rynku

Sponsorzy coraz mocniej chcą być widoczni w sporcie żużlowym, w związku z czym w ostatnich miesiącach powstają kolejne żużlowe teamy. W nadchodzącym sezonie dołączy kolejny - Holistic-Polska Speedway Team, w którego barwach ujrzymy trójkę zawodników.

  Więcej artykułów
Design by Danno - Copyright by eSpeedway.pl - Engine by wmaster.eu
statystyka